Banyo Temizliği

Bir çoğunuz tuvaleti nasıl temizleyeceğini öğrenmiş olsa da, en iyi şekilde temizlemeyi öğrenmemiş olabilirsiniz. Bu yazımızda Diyarbakır Temizlik Şirketleri firması olarak, profesyonel temizlikçilerin banyoları nasıl mükemmel temizlediklerine dair ipuçlarını ve püf noktalarını öğreneceksiniz!

Banyo Temizliği

Evinizin temiz bir banyoya sahip olmasını ve aile bireylerinizin temiz bir banyo keyfi yaşamalarını istiyorsunuz. Temizlik işi çok zamanınıza alıyorsa yada temizliğe ayıracak zamanınız yoksa Diyarbakır Temizlik Şirketi  Saænat Temizlik bunu sizin için yapmaktan mutluluk duyar.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri içinde önde gelen firmamız ev temizliği konusunda size zaman kazandıracak ve evinizin banyosunu pırıl pırıl ışıldamasını sağlayacaktır.

Banyo Temizliği
Banyo Temizliği

Banyoda Bulunan Mikroplardan Kurtulma

Çoğu insan banyoda bulunan klozeti banyonu en kirli yeri olarak görür. Hatta evinizin en kirli noktası olarak bile düşünülebilir!  Ama işin aslı ne yazık ki öyle değil bir çalışmaya göre , diş fırçaları klozetten daha çok mikrop barındırır.  Bunun için banyodaki yüzeylerden çok banyoda bulunan kişisel eşyalarınızın temizliğine odaklanmanızı tavsiye ediyoruz.

Banyo İçin Temizlik İpuçları

Banyonuzu temizlemek için birçok harika ipucu ve püf noktası vardır. İşte bunlardan bazıları;

  • Temizliği kolaylaştırmak için sirkeye bir duş başlığı yerleştirin.
  • Krom armatürleri limon kullanarak temizleyin.
  • Kulak çubuğu ile temizlenmesi zor olan araları temizleyin.

Evinizin Banyo Aynası Nasıl Temizlenir

İşyeri ortamında ayna sizin için pek önemsenmez ancak evinizdeki banyo aynası sabahları hazırlanmak ve yüzünüzdeki düzensiz kısımları tespit etmek için çok önemlidir. Bunun için aynanızın temiz olması ve kirli olmaması gerekir.

Bir aynayı temizlemek için bir çay bardağı beyaz sirke ve dört su bardağı ile oluşan solüsyon hazırlayın ve hazırladığınız solüsyonu kullanarak aynanızı mikro fiber bir bezle silin . Bu uygulama banyonuzdaki aynaya güzel bir parlaklık verir.

İşyeri Banyo Temizliği

Ofis banyolarını temiz tutmak çok zordur ve sinir bozucudur. Ofiste geçirdiğiniz zamanın biraz daha üretken olmasını istiyorsunuz. İş yerini banyolarının temizliğinin uzman bir temizlik şirketi tarafından Diyarbakır Temizlik Şirketleri  lideri olarak yapılmasını öneriyoruz.

Yine de, iş yerinizdeki tuvaleti ve banyoyu nasıl temizleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işte birkaç ipucu:

  • İnsanları temiz banyo konusunda uyarmak için “Islak Zemin” işaretlerini kullanın. Uygun işaretlere sahip olmayan banyoların temizlenmesi güvenlik tehlikesi oluşturu. Islak zeminlerde kayma sonucu çalışanlar yaralanabilir.
  • Banyonuzdaki çöp kutusunu boşaltarak işe başlayın. Banyoyu temizlerken diğer bölümlerine  bulaşan kir ve mikrop temizleyin.
  • Varsa bebek yağı ile banyonuzda bulunan eşyaların parlamasını sağlayın.
  • Son olarak temizlik süresince yerde biriken kir ve mikropları gidermek için zemini paspaslayın..

Ev Temizliği veya Ofis Temizliği  zaman alıcı olabilir! Profesyonel bir temizlik hizmetinin size ne kadara mal olacağını öğrenmek için Diyarbakır Temizlik Şirketleri  lideri Hijyen Temizlik ile iletişime geçin.

İletişim numaramız :0552 324 9374

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]