Bir Saatte Temizleyeceğiniz Yerler

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Bir Saatte Temizleyeceğiniz Yerler

Kimse bütün hafta sonunu evini temizlemeye adamak istemez. Zaman çok önemli olduğu için, birçok insan ev temizliğini kendisi yapmak yerine profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmayı tercih eder. Bununla birlikte, bir saatten daha az bir sürede temizleyebileceğiniz ve böylece bir Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmayıp tasarruf edebileceğiniz birkaç şey vardır.

Temizlik Tüyosu
Bir Saatte Temizleyeceğiniz Yerler

Duş Duvarlarını Temizleyin

Her duş aldığınızda, banyo duvarlarına su ile karıştırılmış sirke çözeltisini püskürtün. Bu temizlik için harcadığınız zamanı azaltır.

Kitapları Düzenle

Kitaplarınızı alfabetik sıraya koymak veya boyutlarına göre sıralamak ve düzenlemek tozları almada size kolaylık sağlar.

Son Kullanma Tarihi Geçmiş Kozmetik Ürünlerini Atın

Tüm kozmetiklerin son kullanma tarihi vardır, kozmetik ürünlerinizin son kullanma tarihini silinmez bir kalemle işaretleyin. Ve daha sonrasında son kullanma tarihi geçmiş ürünleri çöpe atın. Bu evinizde gereksiz olan şeylerden kurtulmanızı sağlar.

Çekmeceyi Temizle

Mutfakta, yatak odasında ya da oturma odasında bulunan çekmecelerde işinize yaramayan eşyaları çıkarıp çöpe atın ve çekmecenizi temizleyerek düzenleyin.

Elektrikli Süpürge Kullanın

Elektrikli süpürgenizle sandalye, minder ve kanepeleri temizleyin. Ayrıca elektrik süpürgesinin atık toplama haznesinin dolu olmadığına dikkat edin. Doluysa  eskisini yenisiyle değiştirin. Bu elektrik süpürgesinin daha iyi temizlemesi sağlar.

Gizli Toz ve Kirleri Temizleme

Uzatılabilir bir süpürge ve silecek kullanarak, tavan kenarlarını, asma ışıklarını, pervazları ve kitaplıklarını temizleyebilirsiniz.

Duvarları Silmek

Duvarlarınıza silmek için sadece ılık sabunlu su ile temizleyin.

Süpürgelikleri Temizleyin

Süpürgeliklere biraz temizlik çözeltisi sıkın ve aralık temizleme aletini kullanarak temizleyin.

Paslanmaz Çelik Ürünlerini Temizleme

Bir kaşık deterjan alın ve bir litre sıcak suyla karıştırın, şimdi mikro fiber bir bezi nemlendirin ve gereken alana hafifçe sürün.

Havalandırma Boşlukları

Havalandırma deliklerindeki ve ısıtma kanallarındaki tozlardan kurtulmak için, elektrikli süpürgenin üzerindeki yumuşak fırça yardımıyla onları temizleyin.

Elektronik Ürünleri Temizleme

Elektronik aletlerinizi temizlemek ve mikropları etkili bir şekilde gidermek için alkollü mendil kullanarak bunları silin.

Camlardaki Kirleri Temizle

Panjurları yükselttikten sonra, camları cam temizleyici kullanarak yıkayın ve ardından mikro fiber bir bez kullanarak kurulayın.

Ayrıca detaylı ev temizliği yapmak istiyorsanız sizim için hazırladığımız “Ev Temizliği Hakkında” konulu yazımıza bakabilirsiniz.

Tüm bu zahmetleri sizin yerinize yapacak olan Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen  0552 324 9374 numaralı telefondan yada iletişim formundan bize ulaşın.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]