COVID-19’a (Korona Virüs) Karşı Önleyici Tedbirler

Hijyen Temizlik / Temizlik / COVID-19’a (Korona Virüs) Karşı Önleyici Tedbirler

Diyarbakır’da COVID-19’a (Korona Virüs) karşı çalışanlarımızın güvenliği ana önceliğimizdir ve ekibimizin ve müşterilerimizin sağlığını korumak için gerekli tüm ihtiyati tedbirleri almaya devam ediyoruz.

Bu amaçla, tüm profesyonellerimizin güvenli bir şekilde çalışması için uygun COVID-19 önleyici tedbirlerin uygulanmasını sağlamak için ekstra adımlar attık Hijyen uygulamalarımızı önemli ölçüde geliştirdik ve ekibimizi ve müşterilerimizi güvende tutmak için iş uygulaması kontrollerine ve kişisel koruyucu önlemlere odaklanan 5 ana ilkeyi hayata geçirdik.

covid-19a-korona-virus-karsi-onleyici-tedbirler
covid-19a-korona-virus-karsi-onleyici-tedbirler

 Günlük vücut ısısı kontrolleri:

Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik uzmanları, vardiyalarının başında ve sonunda günlük olarak vücut ısısı açısından kontrol edilir . 37.2◦C’nin üzerinde gösterilen sıcaklıklar, profesyonellerin evde kalmalarını ve ancak art arda en az 3 gün boyunca normal vücut sıcaklığına koştuktan sonra veya bir doktor tarafından önerilen dinlenme süresinden sonra işe dönmelerini gerektirecektir. Temizlikçimiz evinizi temizlemek üzere size atandıktan sonra temizlikçinizin vücut ısısını randevu detaylarında görebilirsiniz.

Güvenlik ve Hijyen Kitleri:

Karantina kısıtlamalarından önce, zorunlu Kişisel Koruyucu Ekipman içeren bir Güvenlik ve Hijyen Kiti temin edip 500’den fazla profesyonele dağıtmayı başardık. Tüm uzmanlarımıza, düzenli olarak denetlenen, bakımı yapılan ve gerektiğinde değiştirilen eldivenler, maskeler ve el dezenfektanları sağlanır . Her bir Hijyen Temizlik  araçlarına el dezenfektanı dağıtıcıları takılmıştır ve tüm uzmanlarımız, hizmetleri verirken bir enfeksiyon kapma riskini azaltmak için sürekli bir çaba olarak, her temizlik seansı öncesinde, sırasında ve sonrasında ellerini dezenfekte etme konusunda eğitilmiştir.

 İşyeri Dezenfeksiyonu:

Hijyenik koşulları korumak için günlük olarak dezenfekte edilecek tüm Hijyen Temizlik araçlarının rutin dezenfeksiyonunu başlattık . Süreç, yüzeyler ve nesnelerdeki mikropları öldürmek için biyolojik olarak güvenli kimyasallar veya antimikrobiyal ürünler püskürterek normal temizliğin ötesine geçer ve böylece enfeksiyon yayılma riskini azaltır.

Sağlık ve Güvenlik Eğitimi:

Sürekli eğitim ve yeniden eğitim programımızın bir parçası olarak, tüm profesyonellere COVID-19 Sağlık ve Güvenlik Eğitimi verdik. Pandemi risk faktörleri, kişisel koruyucu davranışlar (ör. Öksürük görgü kuralları, düzenli el yıkama ve KKD’nin bakımı), pandemik koşullar altında işlerini güvenli bir şekilde yerine getirmeleri için en yaygın enfeksiyon belirti ve semptomları ve hijyen protokolleri konusunda yeterince eğitilmişlerdir.

Çalışma uygulaması kontrolleri:

Virüse maruz kalma olasılığını önlemek veya azaltmak için uygulanan uygun işyeri protokolleri ile ilgili olarak hükümet yetkilileri tarafından ana hatlarıyla belirtilen tüm kısıtlamalara sıkı sıkıya bağlı kalmayı teşvik ediyoruz. Riski en aza indirmek için izlediğimiz bir yönerge, belirli bir zamanda araç başına toplam profesyonel sayısını azaltmak ve böylelikle tam bir yerinde çalışma haftasını sürdürürken birbirlerinden mesafeyi korumalarını sağlamaktır. Diğer risk azaltıcı önlemler, profesyonellerin hasta olduklarında veya COVID-19 semptomları yaşadıklarında rapor etmeleri için cezalandırıcı olmayan izin politikaları ve prosedürleri geliştirmeyi ve hasta bireylerin evde kalmasının önemini aktif olarak teşvik etmeyi içerir. Müşteri Destek Temsilcilerimiz, evdeki olası riskleri ve koşulları, işçi girişinden önce mümkün olduğu ölçüde değerlendirmek için planlama noktasında aramaları tarıyor.

Bunlar, bu salgın ışığında müşterilerimize güvenle hizmet vermeye devam etmemizi sağlamak için attığımız ilk eylemlerdir. COVID-19 virüsü hakkında güncel ve güvenilir bilgilerden haberdar olurken sürekli olarak değerlendiriyor ve değerlendiriyoruz. COVID-19 tavsiyeleri hakkında uluslararası ve yerel halk sağlığı iletişimlerini izlemeye devam edeceğiz ve bildiğiniz ve güvendiğiniz yüksek kaliteli hizmeti sunmak için profesyonellerin bu bilgilere etkili yollarla erişmesini sağlamaya devam edeceğiz.

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijyen Temizlik’in Covid-19′ a (Koran Virüs) karşı nasıl mücadele ettiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için 0552 324 9374 numaralı telefondan bizi arayın.

Evde kalın ve güvende kalın!