COVID-19’un Yayılmasını Nasıl Önliyoruz

Hijyen Temizlik / Diyarbakır Temizlik Şirketi / COVID-19’un Yayılmasını Nasıl Önliyoruz

Sadık müşterilerimiz- sizi duyuyoruz. Özellikle ticari temizlik alanında, Coronavirüsün yayılmasını durdurmak için tüm alanların mümkün olduğunca temiz tutulması konusunda artan endişe olduğunu biliyoruz. Zihninizi bir temizlik işi olarak bırakmak için buradayız – bir numaralı önceliğimiz her zaman müşterilerimizin güvenliği ve bu şimdi her zamankinden daha doğru. Özel veya kamusal alanlar olsun, yerleri temiz tutmaya açık ve kararlıyız; COVID-19 ile mücadele etmek için önlem almamızın bazı yolları.

COVID-19’un Yayılmasını Nasıl Önliyoruz

Diyarbakır Temizlik Şirketi Ürünleri

Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik, tüm alanlarda endüstri standardı en iyi ürünleri kullanmaya kararlıdır. Piyasadaki en iyi ürünleri kullanmanın ötesinde, kullandığımız ürünler de çevre dostu , yani evinizin sadece COVID-19 kontaminasyonundan değil, zararlı kimyasallardan da güvenli olduğunu bilerek tam bir gönül rahatlığınız olabilir. Kullandığımız ürünler sadece evinize en iyi temizliği sağlamak için tasarlanmamıştır, aynı zamanda antibakteriyel ve genellikle anti-mikrobiktir, yani bakterileri ve virüsleri benzer şekilde öldürürler. Tüm evinizin bizimle dezenfekte edileceğinden emin olabilirsiniz!

Diyarbakır Temizlik Şirketi Temizlik Alanları

Her zaman evlere ve iş yerlerine kapsamlı, derin bir temiz veriyoruz , ancak bu özellikle şimdi doğru. Kulplar ve yüzeyler gibi yüksek dokunaklı alanlara özellikle dikkat edeceğiz ve virüsün yayılmasını sınırlamak için her bir inçini dezenfekte etmeyi sağlayacağız.

Diyarbakır Temizlik Şirketi Ekibi

Ekibimiz tamamen eldiven ve maskelerle donatılmıştır ve asla müşterinin mekanına onlarsız giremez. Ayrıca, ekibimizden herhangi biri herhangi bir belirti gösterirse veya hiç hasta hissediyorsa (COVID-19 belirtileri göstermeseler bile), evde kaldıklarını ve dinlenmelerini ve iyi durumda olan birinin yerlerine girmesini sağlayacağız. Bununla birlikte, bu sadece sizinle birlikte çalışır, müşteri – alanınıza giren herkes hasta hissederse bizi de uyaracağınıza inanıyoruz, böylece alanı temizlememizin güvenli olup olmadığını değerlendirebiliriz. bunun bizi ve dolayısıyla diğer müşterileri daralma riskine sokup açmayacağı.

Ne yapabilirsin?

Sizi ziyaret edemediğimiz için evinizin veya işletmenizin kirli olmasından endişe ediyorsanız, size doğru ve etkili bir şekilde nasıl temizleyeceğinizi öğretmek için size kaynak sağlamaktan mutluluk duyduğumuzu bilmekten emin olun. Bizi önceden uyarmanız koşuluyla size gelmemizin güvenli olmayacağı takdirde hizmetlerimiz için herhangi bir ücret ödemezsiniz, ancak bu alanınızın kirli olması gerektiği anlamına gelmez! Alanınızı korumak için doğru sterilizasyon yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız, bize ulaştığınızdan emin olun.

Kısıtlamalar

Mevcut hükümet önerileriyle günceliz ve bunları her gün takip etmeye devam edeceğiz. Şu anda Kanada’nın birçok eyaletinde işimizi yapma iznimiz var ve mümkün olduğu sürece devam edeceğiz. Diyarbakır Temizlik Şirketi ve Coronavirus hakkında başka sorularınız olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin!