Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize daima en iyi kaliteyi en uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz. Bugünkü yazımızda “Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları” hakkında bilgiler paylaşacağız. Siz değerli Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik müşterilerine yararlı olması dileğiyle.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları, temizlik türüne ve evin büyüklüğüne bağlıdır. Çamaşır yıkamak, katlamak, camları temizlemek veya buzdolabını temizlemek gibi ek hizmetler nihai maliyetinizi artırabilir. Birçok Diyarbakır ev temizlik şirketi haftalık veya aylık temizlik sözleşmesi için indirim ve paket fırsatlar sunmaktadır. Ev temizliği fiyatlandırma rehberimiz tüm önemli hususları kapsar ve bilinçli bir karar vermenize yardımcı olur.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları
DİYARBAKIR EV TEMİZLİK FİYATLARI (Tek Personel)
Diyarbakır Ortalama Maliyet120 TL
Minimum Fiyat100 TL
Maksimum Fiyat200 TL
Ortalama Fiyat150 TL

Ev Temizlik Maliyeti Hesaplama

Eviniz temizlenmeden önce, Diyarbakır temizlik şirketi eviniz hakkında bir kaç bilgi isteyecektir, böylece sizden ne kadar ücret alabileceklerini hesaplayabilirler. Ve böylece, evinizin ne kadar temiz olduğunu, ne kadar iş yapmaları gerektiğini ve temizliği zorlaştıracak yapısal veya karışık sorunların değerlendirmelerini yapacaklardır.

Metrekare Başına Diyarbakır Ev Temizlik Ücretleri

Metrekare başına Diyarbakır ev temizleme fiyatları normal temizlik için 0.75  kuruş ile 1 TL arasında , detaylı temizlik için 1.5 TL ile 2 TL arasında değişebilir. Eviniz ne kadar büyükse veya temizliği zorsa, metrekare başına o kadar fazla para ödersiniz.

Bununla birlikte, temizlik yapan personellerin veya şirketlerin çoğu metrekare başına ücret talep etmeyip, saat başına, çalışacak personel sayısına veya evinizin oda sayısına göre fiyat belirlerler.  Diyarbakır Temizlik Şirketleri Fiyatları aynı zamanda detaylı temizlik, bir defalık temizlik veya haftalık temizlik servisi gibi hizmetlerde değişkenlik gösterebilir.

Saatte Başına Diyarbakır Ev Temizlik Ücretleri

Ev temizliği için saatlik ücretler, personel başına saatte 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir; ev temizliği çoğunlukla, bir personel için 50 ile 100 TL arasındadır ev ev temizliği en az iki saat sürmektedir. Bir temizlik işi çoğunlukla, evinizi temizlemek için gelecek personellerin sayıları ile orantılı olacaktır.

Oda Başına Diyarbakır Ev Temizlik Fiyatları

Bazı Diyarbakır temizlik şirketleri oda sayısına göre fiyat verirler, oda başına 20 ile 30 TL arasıdır.  Oda ne kadar çok kullanılmışsa ve temizliği zorsa,  Diyarbakır temizlik şirketinin maliyeti de o kadar fazla olacaktır. Ayrıca yatak odası, oturma odaları ve banyolar gibi alanlar daha fazla temizlik gerektirecektir. Banyo temizliği, diğer tüm temizlik fiyatlarından daha yüksek olacaktır.

Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik Fiyatları

Diyarbakır Temizlik şirketi gibi profesyonel temizlik şirketlerin çoğu , iki temizlikçi için saatte 30 ila 50 TL veya metrekare başına yaklaşık 0,75 TL alıyor . 100 metrekarelik bir evin temizlenmesi, ortalama 100 TL’ye  mal olacak . Ayrıca güvenilir bir Diyarbakır temizlik şirketi ve güvenilir bir personeli işe almanın rahatlığını da ödüyorsunuz.

Sizde eviniz için bir Diyarbakır Temizlik Şirketi ile çalışıp ev temizliği yapmak istiyorsanız haftanın 7 günü 24 saat bizimle 0552 324 9374 numaralı telefondan yada iletişim sayfamızdan Hijyen Temizliğe ulaşabilirsiniz..

[Toplam: 51   Ortalama: 5/5]