Diyarbakır Ev Temizlik Şirketi

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Diyarbakır Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliği artık yoğun iş temposunda zaman ayıramadığımız ancak bir o kadarda önem taşıyan iş. Yaşam alanlarımızın temiz ve hijyenik olması sağlığımız içinde çok önemlidir. Kirli bir evde yaşamak insanın sağlığını kötü etkileyebilmektedir. Sizlerde ev temizliği için yeterli zaman ayıramıyorsanız Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijya Temizlik ile 0552 324 9374 numaralı telefon üzerinden iletişime geçin.

Ev Temizliği Şirketi | Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Diyarbakır Ev Temizlik Şirketi

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijya Temizlik ile evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ev temizliği, kuru temizleme, halı yıkama, perde temizliği gibi evinizin ve sizin tüm temizlik ihtiyaçlarına karşılık bulabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri bünyemizde bulunan profesyonel personeller ile sağlamaktayız. Birlikte çalıştığımız tüm personelleri işe alırken değerlendirme süreci, ön görüşmeler, test temizliklerden başarıyla geçtikten sonra müşterilerimizin olumlu yorumlarıyla şirketimizde hizmet verebiliyorlar. Tüm personeller SGK’lı olarak hizmet sağlamaktadır, herhangi bir mağduriyet durumunda memnuniyet garantili hizmet sağlamaktadırlar.

Periyodik olarak ev temizliği hizmetlerimizden sipariş oluşturabilirsiniz. Evinizin durumuna ve ihtiyacınıza göre temizlik hizmetinizi seçerek online siparişini oluşturabilirsiniz. Örneğin, standart ev temizliği, detaylı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, taşınma temizliği gibi ihtiyaçlarınıza göre firmalarımızdan hizmet alabilirsiniz. Hizmetleri detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Standart Ev Temizliği

Bu temizlik kapsamında evinizde ki tüm kapıların temizliği, banyo temizliği (küvet, ayna, zemin, duşakabin) tuvalet temizliği (klozet, ayna, musluk, lavabo), evdeki tüm zeminlerin süpürülerek ıslak silinmesi, mutfak temizliği (mutfak dolaplarının dış yüzey temizliği, lavabo temizliği, tezgah temizliği, ocak temizliği, buzdolabı dış yüzey temizliği vb.) dairedeki tüm camların silme işlemleri yer almaktadır.

Detaylı Ev Temizliği

Bu temizlik kapsamında  standart ev temizliğindeki tüm işlemler yapılarak ekstra olarak tüm ev içerisinde ki dolap içlerinin de temizliği yapılmaktadır. Mutfak dolabı iç ve dış temizliği, gardırop iç ve dış temizliği gibi temizlik hizmetleri ekstra olarak yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Bu hizmet kapsamında inşaatı bitmiş olan dairenin oturuma hazır hale gelecek şekilde temizliğinin yapılmasıdır. (Derz arası temizliği, fayans temizliği, cam ve zeminde kazınması gereken tüm inşaat kalıntıları kazınması) işlemleri yapılmaktadır.

Taşınma Temizliği

Taşınma temizliği hizmetinde daireniz hijyenik bir şekilde buhar makinesiyle oturuma hazır bir şekilde temizlenmektedir. Mutfaktaki ve banyoda ki tüm dolapların detaylı bir şekilde temizliği, camların iş ve dış temizliği, küvet, klozet, lavabo temizliği, zemin temizliği gibi işlemleri yerine getirilmektedir.

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijya Temizlik hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için 0552 324 9374 müşteri hizmetlerimizden  ve www.diyarbakirtemizlik.org üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.