Diyarbakır temizlik şirketi olarak Diyarbakır ev temizlik şirketlerinin maliyetleri hakkında söylenmesi gereken bir kaç bilgiyi bugün sizler için paylaşacağız. Diyarbakır ev temizlik şirketlerinin maliyetleri,  temizlik yapılacak alanın metre kara başına, oda başına veya gönderilen personel sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Her iş benzersiz olduğu için çoğu profesyonel, temizlik yapılacak alanı inceledikten sonra bir fiyat teklifi verebilir.

 | Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Diyarbakır Ev Temizlik Şirketlerinin Maliyeti

Bu, Diyarbakır temizlik şirketlerine temizlik yapılacak alanın zorluğunu hakkında bilgi verecek ve maliyeti ona göre çıkaracaktır. . Örneğin , Diyarbakır’da bir ev temizlik şirketi olan Hijya Temizlik , müşterinin istediği temizlik düzeyine bağlı olarak üç aşamalı temizlik hizmeti için ortalama başlangıç ​​oranları sunar:

Ev Temizliği Türleri

  • Standart temizlik: Süpürme, silme, vakumlama, toz alma ve toplama dahil
  • Detaylı temizlik : Yatak odaları, banyolar, yaşam alanları ve mutfakta daha derin bir kir ve kir seviyesini temizler . Derin temizlik ayrıca buzdolapları, lambalar, pencereler ve ulaşılması zor diğer alanları da içerebilir
  • Taşınma temizliği: Bu hizmet, evinizi veya dairenizi, taşındığınızdan beri duvarları, dolapları ve temizlemiş olduğunuz diğer alanları içeren tam bir temizlikle hazırlar.
  • Etkinlik sonrası temizlik: Bir etkinlik veya partiden sonra tam temizlik: Kirli bulaşıkları temizlemek, yaşam alanını temizlemek ve çöpleri dışarı atmak çoğu zaman dâhildir.

Küçük ev veya apartman temizliği (1 yatak odası, 1 banyo) başlangıç ​​maliyeti:

Standart temizlik100 TL
Detaylı temizlik125 TL
Periyodik Temizlik100 TL

Orta büyüklükteki ev veya apartman temizliği (3 yatak odası, 2 banyo) başlangıç ​​maliyeti:

Standart temizlik150 TL
Detaylı temizlik175 TL
Periyodik Temizlik150 TL

Temizleyiciler Saat Başına Ne Kadar Ücretlendirir?

Bazı temizlik şirketleri temizlikçi sayısına bağlı olarak saatlik ücret talep eder:

Bir Temizleyici 20-  30 TL / saat
İki Temizleyici20-  50  TL / saat
Üç veya daha fazla temizleyiciŞirket başına maliyet değişir

Diyarbakır’da bir ev temizlik şirketi, işiniz için gereken temizleyicilerin sayısına bağlı olarak saatlik bir ücret alır. Sitedeki iki temizlikçi için saatte 30 TL ücret alıyorlar. Bir temizleyici için saatte 20 TL alıyorlar. Pencereleri temizlemek için oda başına 15 TL, sürgülü kapıları temizlemek için oda başına 20 TL eklerler.