Diyarbakır Hijya Temizlik şirketi; uzman kadrosu ve eğitimli personelleriyle birlikte profesyonel bir ev ve ofis temizliği sunmak amacıyla hizmet veren bir kuruluştur. Diyarbakır temizlik şirketi olarak markamızı oluştururken kalite ve güven ilkerine dayalı bir hizmet anlayışı ile yola çıktık. Kısa bir sürede müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak geniş kitlelere ulaştık.

 | Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Diyarbakır Ofis temizliği ve Ev temizliği Şirketi

Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak ev ve işyerlerinize malzemeli ya da malzemesiz olarak haftanın 7 günü detaylı temizlik hizmeti veriyoruz. Doğu Temizlik Diyarbakır Temizlik Şirketleri profesyonel ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla temizlik hizmeti vermekte, yapılan temizlikten memnun kalmamanız halinde 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine yeni personel göndermekteyiz.

Diyarbakır Temizlik Firması, ev temizliği ve ofis temizliğini ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor.

Diyarbakır Temizlik Firması, ev temizliği ve ofis temizliğini ihtiyacınıza uygun, esnek şartlarda sunmaktayız. Bir veya birden fazla personelden hizmet alabileceğiniz gibi yarım gün temizlik, tam gün temizlik, periyodik temizlik, sürekli temizlik personeli temini şeklinde de hizmetler alabilirsiniz.

Diyarbakır Temizlik Firmaları, ev temizliğine tam gün temizlikçi bayan istemeniz halinde sabah 09.00’da servisimiz temizlik görevlisini evinize bırakır. 8 saat önceliklerinize göre temizlik yapılır. Akşam 17.00’da servisimiz temizlik personelini alır. Ardından şirketimiz tarafından memnuniyetinizi öğrenmek için aranırsınız. Memnun kalmanız halinde personelimiz prim hak eder, herkes mutlu olur. Memnun kalmamanız halinde hiçbir sorunla karşılaşmadan 48 saat içinde yeni bir personel yarım gün telafi temizliğine gelir.

Diyarbakır yarım gün ev temizliği hizmetimiz ise sizler için çok pratik olacak şekilde planlanmıştır. Gün içinde istediğiniz saat şirketimize siparişinizi iletirsiniz. 1 saat içinde personelimiz gelir, 3.5 saat önceliklerinize göre ev temizliği ya da ofis temizliğini yapar. Pratik ve hızlı temizlik isteyenler için alternatif bir çözümdür.

Diyarbakır ofis temizliği nin işleyişi ev temizliğinin işleyişiyle neredeyse aynıdır. Diyarbakır Temizlik Şirketi, her yaşam alanının farklı ihtiyaçları olduğu ve dolayısıyla farklı çözümlere ihtiyaç duyduğu anlayışıyla hizmet vermektedir. Sipariş vermek ya da sorularınızı yanıtlamamız için lütfen iletişime geçin.