Diyarbakır’da Çığır Açan Temizlik Şirketi

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Diyarbakır’da Çığır Açan Temizlik Şirketi

Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik, Diyarbakır’ın her yerinde temizlik sektöründe önde gelen şirketlerden biridir. Yaklaşık 10 yıldır, evlerin, alışveriş merkezlerinin, ofislerin ve spor kulüplerinin temizliğinde geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Ek olarak, şirketimiz aşağıdaki hizmetleri de gerçekleştirir.

  • Cepheler ve pencere temizliği;
  • Düzenli ve tam ölçekli temizlik;
  • Tadilattan sonra bina temizliği;

Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik bugün, temizlik sektörü liderlerinden biri olarak bilinmektedir. Yeni nesil temizlik şirketlerini temsil eden Hijyen Temizlik, teknolojileri sürekli geliştiriyor ve en son kimyasalları ve malzemeleri, yenilikçi teknolojileri ve modern ekipmanları kullanıyor. İşimizin temeli, işin hacmi ve karmaşıklığına rağmen, her müşteriye bireysel yaklaşımda yatmaktadır. Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu sorabilir veya telefonla randevu oluşturabilirsiniz. 0552 324 9374

Diyarbakır'da Çığır Açan Temizlik Şirketi
Diyarbakır’da Çığır Açan Temizlik Şirketi

Kaliteli, Düşük Fiyatlı ve Güvenilir Ev Temizliği!

Evlerin profesyonel temizliği, özel ekipman ve temizlik maddeleri ile minimum miktarda zararlı madde içeren deterjanlar kullanılarak yalnızca uzman temizlikçilerimiz tarafından gerçekleştirilir. Diyarbakır ev temizliği hizmetimiz müşterilerimiz ile yapılan anlaşmaya göre günlük veya periyodik olarak yapılabilir. Ev Temizliği hizmetimiz aşağıdaki işlemleri içerir;

Kaliteli,Düşük Fiyatlı ve Güvenilir Ev Temizliği!
Kaliteli, Düşük Fiyatlı ve Güvenilir Ev Temizliği!

Halı Temizliği

Güzel bir halı, bir alanı gerçekten sıcak ve davetkar gösterebilir. Koridor, bekleme odası, ofis veya daha kişisel bir alan olsun, güzel bir halı rahatlık duygusu yaşamanın harika bir yoludur.

Hijyen Temizlik halı temizleme hizmeti sadece gördüğünüz kirleri çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda görmediğiniz istenmeyen tozu da giderir. Profesyonelce temizlenmiş bir halı ve mobilya, bir odayı aydınlatmada ve evinizi tazelemede büyük fark yaratabilir.

Bir halıyı gerçekten temizlemek için bilgi, kimyasallar ve ekipman gerekir. Aslında halı temizlemede tercih edilen iki yöntem vardır – kuru temizleme ve buharlı temizleme. Her ikisi de sonuç üretirken, ikisi arasındaki farkın ne olduğunu ve eşit derecede etkili olup olmadıklarını merak ediyor olabilirsiniz. Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Buharlı temizleme

Adından da anlaşılacağı gibi, buharla temizleme, sıcak su kullanımını içerir. Bununla birlikte, bu halı temizleme yönteminde halıya sıcak su püskürtmekten ve uzaklaşmaktan çok daha fazlası vardır. Aslında, “buharlı temizleme” adı biraz yanıltıcıdır, çünkü buharlı temizlik sadece sıcak sudan çok daha fazlasını içerir.

Buharla temizlemek için önce halıyı önceden süpürmek önemlidir. Bu, fazla kiri gidermeye yardımcı olur, bu da gerçek temizleme işleminin çalışması için daha fazla alan sağlar. Kapsamlı bir vakumlama, buharla temizlemenin önüne geçebilecek birçok maddeyi emer ve genel olarak daha iyi, daha derin bir temizliğe yol açar.

Halı vakumlandıktan sonra buharlı temizleme başlayabilir. Sadece sıcak su kullanmaktan ziyade, buharlı temizlik aslında suya ek olarak kimyasalların kullanılmasını içeriyor. Tipik olarak, kimyasallar önce halıya püskürtülür. Bu kimyasallar, kirleri kırmak ve halı lifleri üzerindeki tutunmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.

Kuru temizleme

Öte yandan kuru temizleme, suyla ilgili bu sorunların hiçbiri için endişelenmenize gerek yok çünkü şüphesiz söyleyebileceğiniz gibi, bu temizleme işleminde çok daha az su kullanılıyor. Bununla birlikte, hem kimyasalların uygulanmasında hem de çıkarılmasında bir miktar nem kullanıldığından, tamamen kuru bir işlem değildir.

Kuru temizleme, temizliği kimin yaptığına ve hangi kimyasalların kullanıldığına bağlı olarak farklı şekillerde olabilir, ancak tipik bir işlemde kuru kimyasallar halıya serpilir. Daha sonra halıya az miktarda nem uygulanır, bu da kimyasalların aktif hale gelmesine ve temizlik olmasına yardımcı olur.

İşlem sonunda kimyasallar vakumlama ve fırçalama yoluyla halıdan uzaklaştırılır. Bazen bu adımda da biraz nem vardır.

Kullanılan nem eksikliği nedeniyle kuru temizleme, baştan sona çok daha az zaman alır. Buharlı temizlik saatler sürebilirken (uzun kuruma süresinden bahsetmiyorum bile), çoğu kuru temizlenmiş halı bir veya iki saat içinde bitirilebilir ve üzerinde yürümeye hazır olabilir. Bu, tipik bir temizlik sırasında kuru temizlemeyi çok daha kolay hale getirir. Ayrıca, halının içinde veya altında çok fazla su bırakma potansiyeli ile gelen çok daha az sorun vardır.

Tek sorun, kuru temizlemenin genellikle buharlı temizlik kadar kapsamlı olmamasıdır. Elbette, süpürme işleminden daha hızlı çalışabilir ve çok daha fazla kir çıkarabilir, ancak suyun sahip olduğu nüfuz etme gücüne sahip değildir, bu da liflerin içinde sıkışıp kalan şeylerin genellikle dokunulmadan bırakıldığı anlamına gelir.

Kirli halılara bakıyorsanız ve derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız, seçenekleriniz ve sizin için en iyi yöntemin hangisi olduğu konusunda bir Diyarbakır temizlik şirketi ile konuşmak önemlidir. Halı temizleme ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak isteriz. Lütfen bugün bizimle iletişime geçin, böylece bir danışmanlık randevusu ayarlayabilir ve sizin için çalışmaya başlayabiliriz!

Hava Kanalı Temizliği

Hepimizin evin içinde öncelik listemizin en üstünde yer almayan görevleri var. Evinizin hava kanallarının uygun şekilde bakımı bunlardan biri olmamalıdır. Düzenli hava kanalı temizliği, evinizin ısıtma ve soğutma verimliliğini artırabilir ve sizin ve ailenizin soluduğu havanın kalitesini iyileştirebilir.

Koku Giderme

Temel temizlik hizmetiniz, evinizin kokusunu etkili bir şekilde giderecek uzmanlığa sahiptir. İstenmeyen kokuları gidermek için Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik ev temizlik hizmetlerinden yararlanın.

Title: Yeşil Temizlik Ürünleri Önemli mi?

Yaklaşık son on yılda, çevre dostu ürün ve hizmetlere artan miktarda ilgi var. Bu “yeşil” fikirli fikirler, insanlığın çevre üzerindeki etkisine dair sürekli artan bir farkındalığı yansıtır. Gittikçe daha fazla insan, dünyadan sorumlu bir şekilde hareket etmeye kararlı ve bu nedenle daha fazla şirket bunu mümkün kılmak için yeşil alternatifler sunuyor.

Plastik yerine biyolojik olarak parçalanabilir ambalaj kullanmak gibi bu alternatiflerden bazıları bariz bir fark yaratıyor. Diğerleri daha şüphelidir ve gerçekten araştırmaya değer olup olmadıklarını bilmek için araştırma ve cevaplara ihtiyaç duyar.

İnsanların sorguladığı bir grup alternatif ürün, yeşil temizlik ürünleridir. Bazı geleneksel temizlik ürünleri insanlara, hayvanlara ve çevreye zarar verebilecek sert kimyasallar içerdiği için, daha güvenli ve kullanımı daha çevre dostu alternatifler bulmaya çalışmak mantıklı görünüyor. Peki bu yeşil temizlik ürünleri bir fark yaratıyor mu? Yoksa sadece pazarlama mı? İşte bilmeniz gerekenler:

“Yeşil” Ürün nedir?

Yapmamız gereken ilk şey, bir ürünü “yeşil” yapan şeyin ne olduğunu tanımlamaktır, çünkü bu, olması gerekenden çok daha fazla fırlatılan bir terimdir. Bu terim için gerçek, yasal bir tanım yoktur, bu da herhangi bir şirketin onu bir etikete yapıştırabileceği ve şüphesiz müşterileri kandırabileceği anlamına gelir.

Tipik olarak bir Diyarbakır temizlik şirketi bir ürünü yeşil olarak etiketlediğinde, genellikle birkaç şeyden biri anlamına gelir:

  • Ürün çevreye daha az zararlı kimyasallardan yapılmıştır.
  • Ürün, temas eden insanlara veya hayvanlara zarar vermeyecek toksik olmayan kimyasallardan yapılmıştır.
  • Ürün, bitki bazlı kaynaklar gibi daha doğal maddelerden yapılmıştır.
  • Ürün, sürdürülebilir şekilde üretilmiş kaynaklardan yapılmıştır.

Temizlik ürünleri söz konusu olduğunda, çoğu insan “yeşil” nin üründeki kimyasalların toksik olmadığı ve çevre dostu olduğu anlamına geldiğini varsayar.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]