Duvarları Kolay Temizlemenin Yolları

Hijyen Temizlik / Ev Temizliği / Duvarları Kolay Temizlemenin Yolları
Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 20192 Aralık 2020 » Kategori: Ev Temizliği

Ev temizliği kesinlikle yapılması zor bir şey. Evi temizlerken, insanlar genellikle duvarları temizlemeyi düşünmezler, çünkü yapılması oldukça zordur. Ancak, duvarlar düzgün bir şekilde temizlenmezse, odanın tüm görüntüsü korkunç olur.  Evinizi temizlemek için Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik ile 0532-640-8678 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır Temizlik Şirketi Hijyen Temizlik, evinizin duvarlarını kısa sürede temizlemek için tüm araçlara ve uzmanlığa sahiptir. Yine, işi kendi başınıza yapmak için zamanınız ve sabrınız varsa, Diyarbakır Temizlik şirketi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki ipuçlarını takip edin.

Diyarbakır Duvar Temizliği Şirketi
Duvarları Kolay Temizlemenin Yolları

Boyasız Duvarlar İçin

Duvarı temizlemek önemlidir, ancak etrafındaki her şeyi taşımak yorucu bir iştir. Bu yüzden önce gazete ve eski havluları kullanarak temizleyeceğiniz duvara yakın olan halılarınızın ve varsa mobilyalarınızın üzerini örtün ve ardından duvara yerleştirilen tablo, saat veya başka bir şey varsa onları taşıyın. Bundan sonra, duvarları bir süpürge, elektrikli süpürge veya bir toz alma fırçası kullanarak temizleyin.

Fırçanın içinde güçlü kıllar varsa, duvarların çizilmesini önlemek için üzerine bir bez veya bez parçası bağlayın. Şimdi bir sünger alın ve duvarı yukarıdan yıkayın ve yavaşça aşağı doğru hareket edin, ilerledikçe kurutun, böylece damlama izlerini geride bırakmazsınız.

Boyalı Duvarlar İçin

Boyalı duvarlar için önce lekeleri çıkarmalısınız. Ancak, leke giderici ürününüzü, boyayı kaldırıp kaldırmadığınından emin olmak için duvarın küçük bir alanında test edin. Boyalı duvarların çoğu için ılık sabunlu su çok işe yarar.

Biraz daha güçlü bir maddeye ihtiyacınız varsa, bir bardak sirkeyi ılık suyla karıştırın. Sirke kalıntı bırakmadığından, durulama konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Duvar temizliği için alkol içeren ürünler kullanmayın çünkü alkol içeren ürünler duvarınızda izler bırakır.

Ahşap Duvarlar İçin

Ahşap duvarlarınızın tozlarını almak için bir yumuşak bir fırça kullanın. Ardından, ılık suyla yumuşak bir deterjanın temizleme karışımını yapın ve duvarları temizleme çözeltisiyle yıkayın.

Yarım bardak beyaz sirke ve ılık suyla karıştırın, içine bir bez batırın ve duvarlar lekeler yok olana kadar ovalayın. Şimdi duvarları sade suyla durulayın ve alanı temiz bir havluyla iyice kurulayın. Herhangi bir hasarı önlemek için duvarların tamamen kuru olduğundan emin olun.

Duvar temizliği yapmak için lütfen 0552 324 9374 numaralı telefonu arayınız.