En Zorlu 7 Ev Temizlik için Çözümler

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / En Zorlu 7 Ev Temizlik için Çözümler

Temizlikten insanın sevmediği bir şeydir. Sonunda birlikte, hane halkının sağlığını ve iyiliğini sunmakta ve mobilyanızın ve tüm evin ömrünü uzatmak bir zorunluluktur.

Düzenli olarak profesyonel temizlikçi işe almak en iyi seçenektir, köşeyi kir, kir, toz ve mikroplardan koruyacak doğru şekilde ve beceriye sahip olmak zorundadır. Yine de, en zorlu  ev temizliği  sorunlarıyla nasıl başa çıkılacağı da dahil olmak üzere, bazı temel temizlik seçenekleri ile donatmak zorundasınız.

Yağlı ocak, kokulu taşan çöp tenekesi ve kokmuş bulaşık makinesi. Bunlar, evinizdeki hemen orada değil, en kirli yerler arasındadır. Bu karışıklıkların sadece düşüncesi sizi stresli hale getiriyorsa, endişelenmeyin çünkü uzmanlar bu lekeleri lekesiz, ışıltılı ve kokulu ve temiz ve taze tutmak için harika yemekler paylaştı.

En Zorlu 7 Ev Temizlik için Çözümler

İşte en zorlu yedi ev temizliği zorluğu ve çözümleri:

1. Yağlı Soba

Yemek pişirmek istediğiniz tutkunuzsa, lezzetli yemekler hazırladıktan sonra ocağın artık dağınık göründüğünü fark edilebilir olabilirsiniz. Onları, peynirli bir yemek hazırladıysanız, onun yerinde pişmiş mozzarella ve gres bulabilirsiniz. Peki ya biraz tavuk kızartırsan? Her tarafta yağ sıçraması olabilir.

Ocakınızı temiz ve parlak tutmak için en iyi çözüm, kullandıktan sonra daima temizlemektir. Yüzey soğuduktan sonra,  bir mikrofiber bez ve yiyecek yüzeylerinden ve yağdan kurtulmak için ılık sabunlu su elde edin  .

Sadece mikrofiber bir bez kavramı, etkili gresi emmede etkilidir. Her kullanımdan sonra bezi tekrar kullanmadan önce yıkadığınızdan  emin olun.

Ocağı hemen temizlemeyi unuttuysanız, belki çocuklarınızı istediğinizden veya başka bir konuya ihtiyacınız varsadan, daha sert bir temizlik tekniğine ihtiyacınız olacaktır.

Yani ondan, sıcak suya batırılmış bir sünger sıkın. Fırçalayıncaya kadar birkaç dakika bekletin. Mikrofiber bir bezle bitirin  .

2. Koklamak Çöp Kutusu

Çöpp kutusunun çöpünü alması, iğrenç kokması orada yapılmalıdır. Attıktan sonra Çöplerinizi (hem biyobozunur hem de biyolojik olarak bozulmuyor) her çöp toplama yerinde,  çöp tenekesini doğru temizlik maddesiyle temizleyin  . Bu, bir sonraki çöp kutunuz için çöp kutunuzun temiz ve taze olmasını emin olmanıza yardımcı olur.

3. Kokmuş Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineniz kokuyor mu? Bu, yiyecek artıkları olabilir. Elbette, bunu temizlemenin en iyisi, tabakları bulaşık makinesinin içine yerleştirmeden önce iyice yıkamaktır.

Eğer böyle kokuyorta  , hoş olmayan kokuyu gidermek için bir yıkama programı yapmayı  düşünürseniz, yine de koklamakta. Bulaşık makinesini yıkın ve bir öğeyi açmadan önce biraz limon ya da bulaşık makinesinde yıkanabilir beyaz sirke temizlemek. İyice yıkamak için, bir yıkama döngüsüüsünü çalıştırmadan önce bulaşık makinesinin duvarlarını önce bir kabartma tozu macunu ile silebilirsiniz  .

4. Korkmuş Tuvalet

Tuvalet, evinizde kesinlikle kimsenin temizliği bir alandır. Bu işi sağlamamak için,  bir temizlik maddesini kaseye dökün ve yaklaşık bir saat kadar orada  . Yarım fincan beyaz sirke de hile yapabilir.

Birlikte birlikte, bu kenarları temizlemez, burayı  fırçayı tutup elle fırçalamanızı gerekir  .

5. Küflü ve Küflü Duş Perdesi

Duş perdesi kalıp ve küf biriktirilmesi, en kolay seçenek çöplüğünde atıp yenisini almaktır. Ancak temizlik uzmanları, yeni gibi görünmesini sağlamayı kolay olduğunu söylüyor. Tek yapman gereken  makinede yıkamak  . Ama önce, suyu bir ağartıcıya batırmanız gerekir. Tek bir yıkama etkili çamaşır makinesi, duş perdesini çamaşır makinesine batırın ve yıkayın  . Bu hala verimsizse, yeni bir duş perdesi almanın zamanı geldi.

Küf ve küf oluşumunu engelleyerek tekrar tekrar yeni duş perdeleri almaktan kaçının. Ayda en az bir kez iyice yıkayın. Ayrıca sabun köpüğünün günlük olarak veya haftalık olarak, asılsız hale gelmeden önce silinmiş emin olun.

6. duşta harç kir

Zamanla, duş harcarken kir birikmesini gösteriyor. Bunu kaldırarak kaldırma en iyi yolu, bir klorlu ağartıcı ve kabartma tozu kullanarak  tutkal benzeri bir macun hazırlamaktır  . Lastik eldivenlerle  bu arada karoların üzerine yazılmış  . Bir  gece orada bırakarak  düşünün  ve sadece sabahları durulayın  . Şehirde, ovma dilinde.

7. Halı ve Mobilyada Evcil Hayvan Kokusu ve Saç

Evde evcil hayvanınız varsa, bekleyin. Halıya, kanepeye ve diğer mobilyalara bağlı idrara çıkma veya kaka yapma olabilir.

Kürklü arkadaşınız için bir koltukta idrar yaparken, orada,  hemen idrar üzerine soda dökün  . Bu idrarı yüzeye çıkarmaya yardımcı olur, tahtaya havlu çıkararak yapabilirsiniz. Koku olduğundan giderilene kadar bunu tekrarlayın. Bu aynı zamanda eski kazalar için de iyi sonuç verir.

Evcil hayvan kıllarına gelince, koli bandı kullanma teknikleri mobilyalarınız ve halılarınızdan çıkarmak için en kolay ve en etkili yöntemdir. Yapmanız gereken tek şey, koli bandını boya rulosunun kapağını çevreleyen yapabileceğiniz tarafta açık gelecekte gelecek Pet kılığını halıya ve mobilyaya yuvarlanırken koli bandına yapışır  . Yüzeye saç yüklenirken, daha fazla bant ekleyin.

Temizlik herkesin güvenliği değil, ancak bu konuda en zorlu ev işleriyle uğraşmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]