Ev Temizliği İçin Diyarbakır Temizlik Şirketi

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Ev Temizliği İçin Diyarbakır Temizlik Şirketi

Her ne kadar düzenli bir şekilde paspas yaparak tozları evinizden temizleyip evinizi dışarıdan temiz gösterilmesini sağlasanız da , genel hijyen ve evin görünümünü etkileyen toz ve kir biriken bazı alanlar vardır. Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik uzmanları evinizin 2-3 ayda bir derinlemesine temizlenmesi tavsiye eder, böylece eviniz temiz, taze ve hijyenik kalır.

Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik personelleri evinizin temiz ve hijyenik olmasını sağlar. Temizlik personelimiz her an denetliyor ve onları sürekli temizlik alanında eğitime tabi tutuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin üstün bir temizlik hizmeti almasını sağlıyoruz.

Profesyonel Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Ev Temizliği İçin Diyarbakır Temizlik Şirketi

Diyarbakır temizlik şirketi olarak sizin için aşağıdaki ev temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

  • Genel temizlik : İhtiyacınıza göre evin tüm odaların tozunu alma, süpürme ve paspaslama işlemini yapıyoruz.
  • Yatak odası temizliği : Bu hizmetimiz, yatak, perde, gardırop ve yatak odanızdaki diğer mobilya ve demirbaşların genel temizliğini içerir.
  • Mutfak temizliği : Profesyonel temizlikçilerimiz, mutfak duvarınızda biriken kiri temizler ve mutfağınızda hijyeni sağlar. Mutfağınızda bulunan makinelerinizin altında ve arkasında, mutfak dolaplarında ve lavabonun altında ulaşılması zor noktaların temizliğini yapıyoruz. Bulaşık makinesi, pişirme alanı ve buzdolabı gibi cihazların temizlenmesi de personelimizin uzmanlığıdır.
  • Banyo temizliği : Personelimiz küvetin temizliğini, banyo lavabosunun ve dolapların temizliğini üstlenir. Biz banyo karoları ve banyo diğer parçaları fırçalayın ve temizleyin.

Yukarıdakilere ek olarak, profesyonel kadromuz halı, şilte, perde ve kanepelerin de tamamen temizlenmesini sağlar ve böylece iç mekanlarınıza taze ve temiz bir görünüm kazandırır. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanmak ister misiniz?  0552 324 9374 numaralı telefondan bize ulaşın ve ayrıcalıklarımızdan faydalanın.

Ev Temizlik Fiyatlarımız

1+1 Ev temizliği fiyatı150 TL

2+1 Ev temizliği fiyatı : 230 TL

3+1 Ev temizliği fiyatı310 TL

NOT: Lütfen Fiyatlarda Pazarlık Teklif Etmeyiniz Fiyatlarımız oldukça uygundur. Diğer Diyarbakır temizlik şirketleri gibi 3 saat temizlik yapmıyoruz. 8 saat çalışıyoruz. Bunu dikkate alarak fiyat değerlendirmesi yapınız lütfen.

Temizlikte kullanılan malzemeler size aittir. Temizlik maddelerinin firmamız tarafından karşılanması %20 fiyat artışına neden olmaktadır.

Tek personel 8 saat süren ev temizliği fiyatıdır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]