Ev Temizliği Önerileri

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Ev Temizliği Önerileri

Evinizi pratik bir şekilde uygulamak için birkaç dakikanızı ayırabilir misiniz? Diyarbakır temizlik şirketi olarak size ev temizliği için bir kaç önerimiz var. Günlük boş zamanlarınızda rutin işlerden sadece boş zaman alabilir, böylece iş yükünü hafifletebilir ve uzun vadede evdeki sırasını koruyabilirsiniz. Düzenli bir alan tasarlamak, geniş ve sessiz bir ortam yaratılmasını kolaylaştırır. Uzun vadeli iş yükünü hafifletmek istiyorsanız, zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olacak rutin işlere göz atabilirsiniz.

Diyarbakır Ev Temizliği Şirketi
Ev Temizliği Önerileri

Temizlik, özellikle de diyarbakır’da ev temizliği konusunda farklı ihtiyaç,standart,kalite ve alışkanlıklara sahip binlerce müşterinin memnuniyetini kazanmak profesyonel bir yönetim,uygulama ve organizasyon yeteneği gerektirir.

Yıllardır verdiğimiz temizlik hizmetleri konusunda herhangi bir olumsuz yorum almamamız, müşterilerimizin memnuniyetini ne kadar önemsediğimizin en önemli göstergesidir.

Mutfak tezgahını temiz ve düzenli tutun. Mutfak tezgahının düzenlenmesi, pişirme sırasında çalışmanıza yardımcı olacaktır. Günlük yemek hazırlama rutinlerinden sonra, çalışma masanızı kısa sürede paketleyin, birkaç dakika ayırın ve makineye pislik atın. Bir mutfak tasarımı sağlamak, daha büyük ve daha kullanışlı alanların tasarımını ve zamanınızın verimli kullanılmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca mutfak planlamacıları tarafından tasarlanan mutfak modellerinin birçok farklı stil ve stilini bulabilirsiniz.

Diyarbakır ev temizliği şirketleri sektöründe, on yılı aşan tecrübemiz,deneyimlerimiz ve araştırmalarımız ışığında geliştirdiğimiz mükemmel hizmet anlayışımız  ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Çalışma masasını düzenleyin. Masanın ve çevrenin tasarımı verimlilik için çok etkilidir. Mümkün olduğunca doğal ışıktan yararlanın, bir masa tasarımı oluşturun, günlük çalışmalarınızı çok sayıda kâğıt ve kaostan uzak tutmamaya dikkat edin.Odaların günlük dağıtımını ihmal etmeyin. Yatakta biriken kıyafetler ve eşyalar biriktikçe, alan kullanılamaz hale gelir. Hastalığın düzenlenmesi için pratik olarak birkaç dakika ayırmak, gözlerin düzenlenmesini ve vücudunuzun egzersizini sağlar. Kaliteli bir dinlenme alanı için sessiz ve huzurlu bir alan tasarlamak için, rutin düzenlemeleri ihmal etmeyin.

Kirleticileri düzenli olarak yıkayın Düzenli olarak toplanan ve temizlenen pisliği temizlemek mutfak ve banyo dağıtımını engellemek için pek çok işi ortadan kaldırır. İşler biriktikçe, gözlerinizdeki kirlenmeden önce toplayın ve birkaç dakika içinde günlük yıkama rutininize dikkat edin.Odada kullanılan aksesuarları yeniden düzenleyin. Odanın dekorasyonunda kullanılan aksesuarları kontrol edebilirsiniz. Dekoratif yastıkları, kapakları yıkayabilir veya çevreyi değiştirmek için yenilerini isteyebilirsiniz. Rahatlık sağlayan ve günlük yaşamınızın kalitesini artıran fonksiyonel aksesuarlar sağlayabilirsiniz.

Eğitiminizi gözden geçirin Evinize girerken onu alma şekliniz sizi ve misafirlerinizi ilgilendirir. Gerekirse, doğru ve ölçülü aydınlatma ile daha çekici bir giriş tasarımı oluşturabilirsiniz. İşlevsel aksesuarlar, giriş holünün dekorasyonunda kullanım kolaylığını da artıracak. Banyo temizliğine dikkat edin. Banyo diğer alanlardan daha küçük veya daha dar bir alana sahip olabilir. Ancak, birçok şeyi, aleti ve çöpü saklamak ve bir banyo düzenlemesi oluşturmak rasyonel çözümler gerektirir. Pratik banyo tasarımları yapmak için depolama sistemlerini kullanın. Her kullanımdan sonra, birkaç dakikalık pratik temizlemeyi ihmal etmeyin, ancak iş yükünü uzun vadede hafifletin.

Çalışmayan mutfak aksesuarları. Artık kullanılmayan öğeleri tanımlamakla ilgileneceksiniz. Bu nedenle, bankanın düzenini korumak için mutfak zemin alanında yer açmak veya işlevsiz ürünleri ortadan kaldırmak için pratik bir yol olacaktır. Kırılmış veya çatlamış veya onarılması gereken ürünleri ve eşyaları tanımlayın ve bunu ihmal etmeyin. Balkon ve teraslarınızın sırasını yerleştirin. Sıcak aylarda, havalandırılan alanlar çok kullanılır. Bu nedenle, balkon veya teraslardaki rutin işleri ihmal etmiyorsanız, uzun vadeli iş yükünü azaltabilirsiniz. Kullanılmayan eşyaları balkonunuzda saklarsanız, kullanılmayan eşyaları kontrol ederek daha fazla alan elde edebilirsiniz.

Ev Temizliğinde Püf Noktaları

Evin temizliği, işçilerin ve hatta ev kadınlarının gün boyunca kavga ettiği yorucu ve rahatsız edici bir yaşam tarzıdır. Ancak evin bazı temizlik numaralarını bilerek hayatımızı kolaylaştırmak mümkündür. Evi temizlemenin pratik yolu nedir, evi temizlemenin en kolay yolu nedir, evi temizlemenin püf noktaları nelerdir? Daima mutfak tezgahınızda ve masanızda bir kağıt havlu bulundurun. Üzerine dökülen sosu veya yağları bir bezle yıkamak yerine, kağıt havluya biraz sıvı sabunla daldırıp zaman kazanabilirsiniz. Mutfak aletlerinin kırıcı veya püresi kullanılırsa (özellikle soğan veya sarımsak), kapların iç yüzeylerini hafifçe yağlayın.

Sirke tam yardımcınızdır. Kahve makinesine zor sirke lekeleri, çaydanlıklar ve çelik tencereler için mutfak eşyaları için sıcak su ve sirke kullanın. Evcil hayvanınız var mı? Sorun değil Kokuyu veya kılları halı ve bardan yalnızca 1 saat sonra gidermek için karbonat dökün. Tozu ve en sevdiğiniz yatakları ve koltuk altlarını çekmekten bıkmayın. Temizleme makinesine bir çorap yerleştirin, sabitleyin ve tüm tozları alın. Eski diş fırçalarını atmayın. Buzdolabındaki çöplerden kurtulun. Buzdolabı kokuları sinirlerinizi bozarsa, öğütülmüş kahveyi bir çay tabağına koyun ve her 2 ayda bir değiştiği sürece üst raflardan birinde tutun. Çöp kutularında kaybolmayan kokular. Limonları atmayın, suyla sıkın ve dondurun. Ardından donmuş limon kabuğunu kokmuş çöp tenekelerine atın ve eriyene kadar orada tutun. Eridikten sonra durulayın ve kendiniz şaşırtın.

Ahşap zemini döşeyin ve bazı lekeler çıkmazsa, sirkeyi bir kova içinde ılık suyla karıştırın ve zemini temizleyin. Leke kaybolur ve bir bardak gibi parlar. Evde kordonlarınız var mı? Kar gibi beyaz yapmak için ütülemeden önce kaynamış sütte ıslatın.  Hasır sandalyeleri ve masaları cilalamak için oksijenli su kullanın. Sigara kül tablası tatsız kokmaz. Temizlik için sadece limon suyuyla ovalayın. Küllük lekelerini tuz ve limonla ovalayın. Gözlükteki noktalar rahatsız edicidir. Krema deterjanını orlonbez ucuna dökün, camlarınızı çizmeden temizleyin. Kapılarda ve ahşap çerçevelerde lekeler varsa, çiğ patatesleri ikiye bölün ve lekeli bölgeye uygulayın. Ayrıca, kaynar suya 2 çay kaşığı çay atıp bir süngerle kurulayın ve yumuşak bir bezle kurulayın.

Yağ uygulayarak malzemeleri etiket işaretleriyle çıkarabilirsiniz. Değilse, bir kurutucu ile ısıtabilir ve sıcak hava yardımıyla çıkarabilirsiniz. Fırını temizlemek için, geceleri amonyaklı sıcak su koyun ve kağıdı kapatın. Sabah kapağının ardından, temiz bir bez veya süngerle yumuşatılmış lekeleri çıkarabilirsiniz. Ütünüz altı siyahtan mı azdı? Bir parça pamuk sirkeye batırın ve yavaşça çalın. Kir uzağa gidecek. Çekmecenin içini, çorablı bir elektrikli süpürgeyle temizlemek mümkündür. Beyaz tülünüz ilk günkü gibi değil mi? Ucu yıkarken, 2 yemek kaşığı pudra şekeri ile yıkayın. Banyoyu temizlerken, önce çöp kabını, sonra saçları ve dökülmüş saçları temizleyin, sonra tuvaletleri ve muslukları temizleyin. Son döşemeleri temizleyin. Aynayı sonunda bırak. Suyla yanan tencereleri kaynatın ve biraz deterjan ekleyin. Kaynattıktan sonra 1 saat bekletip kolayca süngerle ovarak temizleyebilirsiniz.

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Hijyen Temizlik hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için 0552 324 9374 müşteri hizmetlerimizden  ve iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]