Hijyen Temizlik Şirketi Yönetim Planı

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Hijyen Temizlik Şirketi Yönetim Planı

Hijyen Temizlik ev temizliğinden su deposu temizliğine kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Ev temizliği ve kurumsal temizlikler konusunda uzmanlaşmıştır. Kuruluşundan bu yana en önemli hedefi müşterilerinin beklentilerini aşan bir hizmet sunabilmektir. Müşterilerin beklentilerini aşan bir temizlik hizmetin tekrar sipariş edilme oranı yüksek olacak ve dilden dile yayılma sayesinde reklam maliyeti olarak yansımayacaktır. Bunun sağlamak için de önceliğimiz güvenilir ve etkin bir hizmettir. Diğer hedefimiz ise sadık müşteri oranını her yıl %30 oranında arttırmaktır.

Diyarbakır Temizlik Şirketi
Hijyen Temizlik Şirketi Yönetim Planı

Diyarbakır Temizlik Şirketi Fizibilite

Diyarbakır temizlik sektöründe rekabet yüksek olsa da profesyonel olarak kabul edilebilecek sadece birkaç şirket vardır. Hijyen Temizlik Şirketi’nin ise ev temizlik pazarında üç müşteri hedef kitlesi bulunmaktadır. İlki haneye iki gelirin girdiği ve temizliğe zaman ayrılamadığı evler, ikincisi haneye tek ama yüksek gelirin girdiği evler ve son olarak sadece mevsim değişikliklerinde ve bayram öncelerinde temizlik hizmeti alan evler. Bunlar arasında iki gelirli haneler her yıl %5 oranında büyüyor.

Rakip şirketlerin en büyük açığı yeterli sayıda ve yeterli profesyonellikte personellerinin olmamasıdır. Müşteriler ise genellikle bu şirketlerden ya da bireysel temizlikçilerden hizmet almışlardır. Bireysel temizlikçilerden memnun kalsalar bile bir süre sonra kendisine ulaşamamış, küçük temizlik şirketlerinden aldıkları hizmetten memnun olma oranı çok düşüktür. Bir temizlikten memnun kalan müşteri Diyarbakır temizlik şirketlerinin hizmet standardı olmadığı için diğer temizlikte aynı kaliteyi bulamamaktadır.

Hijyen Temizlik, ev temizliği, halı yıkama, inşaat ve dış cephe temizlikleri gibi her türlü temizlikle ilgili ekipler kurup her ekibin kendi alanında uzmanlaşmasını sağlamaktadır. Detaylara dikkat eden, yaptığı işe hakim ve sürekli eğitim alan temizlik personelleri istikrarlı bir büyüme için olmazsa olmazdır.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri ile Rekabet Avantajımız

En büyük avantajımız insan sermayesine yaptığımız yatırımlardır. Her çalışan titiz bir eğitim programından geçirilmektedir. Verilen eğitimler daha verimli ve metodik temizlik yöntemleri hakkında olduğu gibi genel görgü kurallarını ve müşterilerle iletişimi de içermektedir. İletişim becerisi yüksek bir temizlik personeli olası olumsuzlukları büyümeden çözebilme kabiliyetine de sahip olacaktır. Aynı zamanda oluşturulan ekiplerin uyumlu ve verimli çalışabilmeleri de profesyonel bir eğitimle sağlanabilmektedir. Sonuç olarak çalışanlarımızı müşterilerimizin beklentilerinin ne olduğu ve nasıl karşılanabileceği konusunda eğitiyoruz.  Kullandığımız temizlik araç-gereçlerinin de profesyonel olması çıkardığımız işin kalitesini arttırmak, harcanan zamanı azaltmak ve şirket imajı açısından tamamlayıcı niteliktedir. Son olarak çevre dostu temizlik ürünleri kullandığımız vurgulanacaktır.

Sunulan Hizmetler

Hijyen Temizlik şirketi olarak bütün temizlik çeşitlerini Diyarbakır’ın beklentilerinin çok üstünde gerçekleştirme odaklı çalışan bir temizlik şirketidir. Yoğun olarak ev temizliği talebi gelmekle birlikte, su deposu, dış cephe, kurum ve havuz temizliği hizmetlerini de sunmaktadır. Profesyonel, güvenilir ve etkili bir temizlik hizmeti müşterilerimizin devamlılığını sağlamanın en etkili yoludur. Diyarbakır temizlik şirketlerine karşı oluşmuş güvensizlik nedeniyle müşterilerimizin ilk siparişlerinde gergin oldukları gözlemlenmekte fakat ilk siparişten sonra güven oluşmaktadır. Bu güven sayesinde temizlik hizmeti gergin bir bekleyiş değil bir konfora dönüşmektedir.

Hijyen Temizlik Yönetim

Hijyen Temizlik yönetim kadrosu dört kişiden oluşmaktadır. Yönetim kadrosunun her birinin uzmanlık ve sorumluluk alanı farklıdır: Personel yönetim ve eğitimi, halkla ilişkiler ve reklamcılık, malzeme ve personel temini, operasyon yönetimi. Müşteri ve personel oranı her yıl yaklaşık %30 oranında artmasını sistemli bir ekip çalışmasına borçludur.

Temizlik Sektörü Pazar Analizi

İnsanların güvenilir, kaliteli, dürüst bir hizmete ihtiyaçları var. Hijyen Temizlik kazancını mükemmeliyetçi, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunarak maksimize etmeyi hedeflemiştir. Pazardaki hedef kitlemiz ise sadece yüksek gelirli sınıf değil, mümkün olduğunda her gelir grubundan geniş bir kitledir. Hizmet verdiğimiz kitlenin gelir durumu ne olursa olsun profesyonel ve güvenilir bir hizmet bekliyorlar. Bu beklentiyi karşılamak personellerin motivasyonuyla gerçekleşecektir. Personel motivasyonunun en önemli ayağını prim ödemeleri sağlamaktadır. Ödenen primler hizmet kalitesindeki dalgalanmaları ve bireysel hataları azaltacak, istikrarlı büyümemizi sağlayacaktır. İstikrar, yeni müşterilerle tanışmanız ar olanları da korumanızı sağlayacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]