Ev Temizliği

Anasayfa / Hizmetler / Ev Temizliği

Ev temizliği işini Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizliğe bırakın! Ev temizliği hizmetini siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı olarak yapıyoruz. Saatlerce süren, zemin ve tuvalet temizliğinden sizi kurtarıyoruz. Değerli zamanınızı, temizlik işleri yerine çocuklarınıza, ailenize, arkadaşlarınıza ya da hobilerinize ayırın. Siz keyif kahvesi içerken evinizin temizliğini uzman ekibimize bırakın!

Diyarbakır Ev temizliği Hizmeti

Diyarbakır’da En İyi Ev Temizliği Şirketi Her Zaman Yanınızda

Belki şehir dışından gelen misafirlerinizi ağırladınız veya arkadaşlarınızla evinizde bir parti düzenlediniz her ne olursa olsun detaylı ev temizliğine ihtiyaç duyduğunuz anda Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik yanınızda olacaktır. İçiniz rahat olsun, ister tek seferlik ister düzenli temizlik yapalım, evinizden çıktığımızda eviniz tertemiz ışıl ışıl parlayacak.

Ev temizliğinde kullandığımız tüm temizlik ürünleri çevre dostudur. Böylece sizi ve evinizde yaşayan diğer insanların sağlığını koruruz. Yaptığımız temizlikten memnun kalmadığınız takdirde yada unutulan yerlerin tekrar temizlenmesi için ücretsiz telafi temizliği sunuyoruz.

Evinizi en kısa sürede temizlemeniz mi gerekiyor? Sorun değil! Aynı gün acil ev temizliği hizmeti sunuyoruz. Uzman temizlik ekibimizle mümkün olan en kısa sürede evinizi temizlemek için elimizden geleni yapacağız. Evlerinizi hijyenik olarak temiz bırakmak için çevre dostu temizlik ürünleri ve son teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. 7/24 hizmet sunuyoruz.

Diyarbakır’ın önde gelen temizlik şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm müşterilerimizin ev temizliği hizmetimizden memnun kalmasına büyük özen gösteriyoruz. Doğru temizlik ürünlerini doğru yüzeylerde kullanarak evinizi en mükemmel şekilde özenle temizleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Neden Hijyen Temizlik

Diyarbakır’daki en iyi ev temizliği hizmeti sunan şirketlerinden biri olarak tanınıyoruz. Kendini işine adamış, titiz ve güler yüzlü temizlikçilere sahibiz. Diyarbakır’da profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

% 100 memnuniyet garantili birinci sınıf ev temizliği hizmetlerimiz ile yıllardır Diyarbakır halkına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

  • Tüm Temizlik Hizmetlerimizin Arkasındayız
  • 10 Yılı Aşkın Ev Temizliği Yapıyoruz
  • Diyarbakır’ın En İyi Temizlik Şirketiyiz
  • Son Teknolojik Araçları Kullanıyoruz
  • İşini Severek Yapan Personellere Sahibiz

Mükemmel Ev Temizliği

Güvenilir ve profesyonel ev temizliği hizmetimiz, evinizin baştan aşağı pırıl pırıl olmasını sağlar. Güler yüzlü temizlik ekibimizin deneyimleri ve bilgi birikimleri ile evinizi mükemmel şekilde görünmesine yardımcı oluruz.

  • En Çok Tercih Edilen Diyarbakır Temizlik Şirketi
  • Bütçe Dostu Ev Temizliği Seçenekleri
  • %100 Çevre Dostu Temizlik Ürünleri
  • %200 Memnuniyet Garantisi
  • Mükemmel Temizlik İçin Ücretsiz Telafi Temizliği

Ev Temizliğinde Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, ev temizliği hizmetimiz ile ilgili sık sorulan bazı soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Sorularınızın yanıtlarını bu sayfada bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; En İyi Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak sorularınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sık sorulan sorulara göz atın. Ev temizliği hakkında merak ettiğiniz konular var ise ev temizliği hakkında bilmeniz gerekenler makalemize göz atın.

Diyarbakır temizlik şirketi olarak size her zaman uygun fiyatlı ev temizliği sunmayı amaçlıyoruz. Ortalama ev temizliği fiyatları, temizlikçi başına günlük 100 ila 150 TL arasındadır. Ev temizliği fiyatı evinizin büyüklüğüne, yapılacak temizliğin türüne ve hangi semtte yaşadığınıza bağlıdır. Üç odalı, 140 metrekarelik bir evin temizliği ortalama olarak 250- 300 TL tutmaktadır. Boş ev temizliği fiyatlarımız 300-350 TL, inşaat sonrası ev temizliği fiyatlarımız ise 350-450 TL arasında değişmektedir.

Detaylı Ev Temizliği Fiyatlarımız 

Evet, evinizi ışıltılı hale getirmek için gerekli tüm temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını getiriyoruz. Hatta yeni yıkanmış mikro elyaf ve yumuşak pamuklu havlularımızı bile getiriyoruz. Ürünlerimizin neredeyse tamamının çevre dostu ve kokusuz veya az kokulu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Kendi temizlik ekipmanınızı veya herhangi bir özel temizlik malzemesini kullanmamızı isterseniz, bize bildirin. Bunu yapmaktan mutluluk duyarız.

Evinizin büyüklüğüne ve yapılacak temizliğin türüne göre en az iki kişi gönderiyoruz.

Evinizin temizliği bizim için çok önemlidir. Yaptığımız ev temizliği hizmetimizden tamamen mutlu ve  memnun olmanız birinci önceliğimizdir. Personellerimiz tarafından yapılan temizlik size tatmin edici gelmediği takdirde, 24 saat içinde bizimle iletişime geçin ve size ertesi günü yada istediğiniz bir zamanda ücretsiz telafi temizliği sunalım. Mutlu müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Dünyayı saran Korona virüs salgını nedeniyle Koranavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla İçişleri Bakanlığımız tarafından yayımlanan Koronavirüs Ek Tedbirleri Genelgesi kapsamında hafta sonları sokağa çıkma yasağı olduğundan bu günlerde ev temizliği hizmetini sunamıyoruz.

Bir Diyarbakır temizlik şirketi hakkında en çok neye değer verdiğinize bağlı. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç farklı Diyarbakır temizlik şirketi ile iletişim kurmak her zaman iyi bir fikirdir. Günün sonunda güvenebileceğiniz ve ihtiyacınız olanı size sunabilecek bir Diyarbakır temizlik şirketi seçmenizi öneririz. Diyarbakır temizlik şirketleri arasında seçim yapmak arasında sıkışıp kalıyorsanız, sözleşme imzalamanızı gerektirmeyen bir şirketin hizmetleri denemenizi öneririz. Bu şekilde, hizmetlerinden memnun kalmazsanız sözleşmenizi iptal edip başka bir Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışabilirsiniz.