İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa / Hizmetler / İnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde en iyi kurumsal şirket unvanına sahip olan Hijyen Temizlik, teknolojik alt yapısı ve ekipman desteğiyle profesyonel ve garantili olarak en zor temizliklerden biri olan inşaat sonrası temizlik hizmetini siz değerli Diyarbakır halkına en iyi şekilde güvenle sunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz; ev, iş yeri, apartman, daire, ofis, fabrika, banka v.b. alanlarını kapsamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetimiz ile Her Zaman Yanınızdayız

Evinizi veya işletmenizi inşa ettikten sonra, içeride sizi kabus sahneleri bekliyor olabilir. Evinizin yada işletmenizin gerçekten kapsamlı bir temizliğe ihtiyaç duyduğu bir zaman varsa, bu inşaat projesinden sonradır. Her yüzeyde toz ve enkaz katmanları olan evinizi veya iş yerinizi yeniden yaşanabilir kılmak için profesyonel Diyarbakır temizlik şirketi ekibine ihtiyacınız var demektir. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile evinizdeki veya iş yerinizdeki tozu ve döküntüleri gidererek yoğun ve etkili bir temizlik sağlayacağız

Evinizde yada iş yerinizde yapılan tadilattan sonra geriye kalan beton atıkları, moloz kalıntıları, alçı atıkları ve boya kalıntıları birçok bakteriyi içinde barındırır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile sizi tüm bu sorunlardan kurtarıyoruz.

Kaliteli İnşaat Sonrası Temizliği

Diyarbakır’da bulunan ev ve iş yeri sahiplerine, gerçek profesyonellerden bekledikleri güvenilir ve kaliteli bir inşaat sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz.

Deneyimli Profesyonel Temizleyiciler

En iyi temizlik personellerimiz ve çevre dostu temizlik ürünlerimiz ile her zaman güvenebileceğiniz bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Evinizi ve İş Yerinizi Nasıl Temizliyoruz ?

İnşaat sonrası temizlemede, aşağıdakileri içeren eksiksiz bir temizlik hizmeti yelpazesi gerçekleştirirken sizin için en iyi inşaat sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz.

  • Zeminleri Fırçalama
  • Toz Giderme
  • Boya ve Harç Temizleme
  • Cam Temizliği
  • Duşa Kabin Temizleme

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlar.

İnşaat sonrası ya da tadilatı yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadromuz ve geniş makine parkurumuz ile kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizliğinde Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile ilgili olarak müşterilerimizden aldığımız sık sorulan sorulardan bazılarına bir göz atın. Sorularınıza hızlı yanıt arıyorsanız, iletişim sayfamızdan bize ulaşın veya 0552 324 9374 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin . Herhangi bir sorunuza cevap vermekten ve temiz bir işletmeye sahip olmanız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İnşaat sonrası temizlik fiyatları çalışan personel ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak yine de bir fiyat vermek gerekirse ortalama inşaat sonrası temizlik fiyatları, temizlikçi başına günlük 150 ila 200 TL olup temizlenecek alanın büyüklüğüne ve temizlik türüne göre inşaat sonrası temizlik fiyatı 300 – 700 TL arasında değişecektir.

İnşaat sonrası temizliği yapılacak evlerde ve iş yerlerinde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati farklılık arz etmektedir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz alandan ayrılmayacaktır. Yine de bir zaman belirtmek gerekirse şuana kadar inşaat sonrası temizlik yaptığımız evlerin veya iş yerlerinin temizlik süresi ortalama 6-8 saat sürmektedir.

İnşaat sonrası temizliği yapılacak evinizin yada iş yerinizin durumuna göre temizlik malzemelerimizi ve ekipmanlarımızı getiriyoruz. İnşaat sonrası temizliği hizmetimizde ekipmanları ve temizlik ürünlerini müşteriler karşıladığında verilen fiyat teklifinde indirim sağlanacaktır.

Tüm personelimiz işlerini özenle yapan ve ardında ekstra iş yükü bırakmayan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sadece isteklerinizi söylemeniz, yapılmasını istediğiniz işleri detaylıca iletmeniz yeterlidir. Her türlü temizlik işlerini çalışanlarımız yerine getireceği için sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.