Ofis Temizliği

Hijyen Temizlik / Hizmetler / Ofis Temizliği

Diyarbakır ofis temizliği şirketi Hijyen Temizlik, birinci sınıf ofis temizliği yapmakta uzmanlaşmıştır. Amacımız, işletmeniz, personeliniz ve müşterileriniz için ofisinizin yada iş yerinizin olağanüstü görünmesini sağlamaktır. Diyarbakır temizlik şirketleri kurumsal firması Hijyen Temizlik, işletmelere kusursuz temizlik hizmetlerini sağlamak için 2011 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur.

Diyarbakır Ofis Temizliği

10 Yıldan Fazla Süredir Diyarbakır’da Ofis Temizliği Yapıyoruz

İş yerinizi veya mağazanızı temizlik konusunda kusursuz durumda tutmak isteyen bir işletme sahibiyseniz, Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlikten başkasına bakmayın. Müşterilerin içgüdüsel olarak iyi düzenlenmiş temiz bir mağazayı ziyaret etme olasılığı daha yüksektir. Temizlik, satış başarısı ile doğru orantılıdır ve iş sektöründe temizlik işletmenizin imajı için son derece önemlidir. İmajınızı zedeleyecek kirli ortamların temizliğini 10 yıldan fazla süredir ofis temizliği deneyime sahip Hijyen Temizliğe bırakın.

Kaliteli Ofis Temizliği

Diyarbakır’da bulunan işletme sahiplerine, gerçek profesyonellerden bekledikleri güvenilir ve kaliteli ofis temizliği hizmeti sunuyoruz.

En İyi Temizlik Personelleri

En iyi temizlik personellerimiz ve çevre dostu temizlik ürünlerimiz ile her zaman güvenebileceğiniz bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

İş yeri temizliğinde müşterilerimizin her zaman en iyi temizlik hizmetini almalarını sağlamak için temizlik sektöründe en son ve en iyi teknolojileri araştırmak için sürekli çalışıyoruz. Diyarbakır’da bulunan işletme sahiplerine, gerçek profesyonellerden bekledikleri güvenilir ve kaliteli ofis temizliği hizmeti sunuyoruz.

Deneyimsiz, özellikle sigortalı olmayan bazı Diyarbakır temizlik şirketleri uzun vadede ofisinize veya iş yerinize zarar verebilir. Diyarbakır temizlik şirketleri lider firması Hijyen Temizlik çalışanları tamamen eğitimli, üniformalı ve sigortalı kişilerden oluşur. Diyarbakır temizlik şirketleri öncüsü Hijyen Temizlik olarak yaptığımız ofis temizliği ve iş yeri temizliği hizmetlerimizin arkasında duruyoruz ve bunun için size garanti vererek siz değerli müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Şirketimizin gücü çalışanlarımızdan kaynaklanıyor. Personellerimiz ISO – 9001 – 2006 temizlik sistemleri konusunda temizlik görevlerinde tam olarak eğitilmiş ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamaya kendilerini adamıştır.

  • Profesyonel ve Deneyimli Kadromuz Var
  • 10 Yıllık Ofis Temizliği Deneyimine Sahibiz
  • Diyarbakır’ın En İyi Temizlik Şirketiyiz
  • Son Teknolojik Araçları Kullanıyoruz
  • Tüm Temizlik Hizmetlerimizin Arkasındayız

Mükemmel Ofis Temizliği

Diyarbakır temizlik şirketi olarak size mükemmel bir ofis temizliği hizmeti sunacağız. Yılların deneyimine sahip çalışanlardan oluşan ekibimiz ile işletmenizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

  • Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ofis Temizliği Sağlıyoruz
  • Ücretiz Telafi Temizliği Sağlıyoruz
  • Ofis Temizliği Uzmanıyız
  • Çevre Dostu Temizlik Ürünleri Kullanıyoruz
  • %100 Memnuniyet Garantili Ofis Temizliği

Ofis Temizliğinde Sıkça Sorulan Sorular

Ofis temizliği hizmetimiz ile ilgili olarak müşterilerimizden aldığımız sık sorulan sorulardan bazılarına bir göz atın. Sorularınıza hızlı yanıt arıyorsanız, iletişim sayfamızdan bize ulaşın veya 0552 324 9374 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin . Herhangi bir sorunuza cevap vermekten ve temiz bir işletmeye sahip olmanız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ofis temizliği fiyatları çalışan personel ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak yine de bir fiyat vermek gerekirse ortalama ofis temizliği fiyatları, temizlikçi başına günlük 150 ila 200 TL olup ofisinizin büyüklüğüne ve temizlik türüne göre ofis temizliği fiyatı 300 – 1.000 TL arasında değişecektir.

Detaylı Ofis Temizliği Fiyatlarımız 

Ofis temizliği hizmeti için en az iki temizlikçi görevlendirilir. Bu temizlikçilerimiz ofisinizin öncelikle dağınıklığına neden olan eşyaları ortadan kaldırır. Daha sonra ofisinizin sırasıyla duvar temizliğipencere temizliğibanyo temizliğituvalet temizliğigenel ekipman temizliğimutfak temizliğimobilya temizliği ve zemin temizliği yapılarak hizmet tamamlanır.

Temiz bir ortamda çalışan personelin daha iyi performans göstereceği ve sonuçta daha üretken olacağı kanıtlanmış bir gerçektir.

Dağınıklığın, kirin ve çöplerin birikmesini önleyin, ofis alanınızın temiz ve hijyen olmasını sağlayın ve ofisinizi hem çalışanlarınız için  hem de müşterileriniz için hoş bir alan haline getirin.

Ofisinizi temizlemek için bir Diyarbakır temizlik şirketi ile anlaşmak istediğinizde, önemli şeylerden biri, temizlik ürünlerini, malzemelerini ve ekipmanları getirip getirmediğini sormanızdır.

Ofis temizliği için temizlik malzemelerimizi getiriyoruz, ancak herhangi bir özel isteğiniz varsa lütfen bize bildirin. Temizlik ekibimiz daha iyi bir temizlik sağlamak için elektrikli süpürgenizi kullanmak isteyecektir. Ancak bir süpürgeniz yoksa endişelenmeyin, yanımızda bir tane getireceğiz!

Bir ofis temizliği hizmeti için ödeme yaptığınızda, ödediğinizin karşılığını almak istersiniz. Diyarbakır temizlik şirketi olarak ofis temizliği hizmetlerimiz için % 100 Müşteri Memnuniyeti Garantimiz ile size gönül rahatlığını sunmaktan gurur duyuyoruz.

10 yılı aşkın tecrübemiz ile yaptığımız her işte tam memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Diyarbakır temizlik şirketi olarak, müşterilerimizle güvene dayalı ilişkiler kurarız. Böylece müşterilerimize sınıfının en iyi ofis temizliği hizmeti aldıklarına dair güvence veririz.