Villa Temizliği

Anasayfa / Hizmetler / Villa Temizliği

Diyarbakır villa temizliği Diyarbakır’ın en eski ve köklü temizlik şirketi Hijyen Diyarbakır temizlikten sorulur. Diyarbakır villa temizliklerinde lider.

Diyarbakır Villa temizliğini normal ev temizliğinden ayıran en büyük neden kullanım alnının büyük olmasıdır. Standart bir dairede olmayan bir çok detayı barındırmasıdır. Hijyen temizlik olarak villanızın nasıl temizlenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu konuda oldukça iddialıyız. Bu güne kadar yüzlerce villa temizliği yaptık temizliklerimizden sonra kesinlikle bir daha temizlik yapmanız gerekmiyor.

Diyarbakır villa temizliği maceramız 2011 yılında Altınşehir villalarıyla başladı. İlk defa villa temizliği yapacağımız için konu hakkında çok fazla bilgiye sahip değildik zaman içerisinde yüzlerce villanın  temizliğini yaptık. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Diyarbakır temizlik şirketleri içerisinde aldığımız işlerden dolayı en çok uzmanlaştığımız konulardan bir tanesi villa temizliğidir.

DİYARBAKIR VİLLA TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Villa temizliği normal daire gibi değildir. Farklı tasarımlar dış dizaynlar temizliğin yapılabilmesini güçleştirebilmektedir. Örneğin Dicle vadi evlerinde salonun ortasında üst kısımda yüksek bir cam var onu temizlemek için çözüm bulmanız gerekiyor işte tamda bu yüzden öncelikli işimiz keşiftir.

Keşif yapılıp uygun ekipman, çalışacak personel sayısı, kullanılacak temizlik malzemeleri hepsine karar verildikten sonra işe başlanır.

Ancak artık müşterilerimiz rahat olabilirler artık Diyarbakır genelinde hiç bir villaya keşfe gitmiyoruz çünkü hepsinde çalıştığımız için yapılarını biliyoruz. Günlük temizlik, bahar temizliği gibi temizlikler yapılacağı zaman müşterilerimizin yaptıracağı işlere ve evlerinin yapısına göre personel sayısı ve ekipmanları belirleyip ona göre en uygun fiyatı belirleyip randevu oluşturuyoruz.

İNŞAAT SONRASI VİLLA TEMİZLİĞİ;

İnşaat sonrası villalarda keşif yapıldıktan sonra en güvenli ve uygun maliyetli çalışma programı yapılır.

Ekiplerimizin bir kısmı en üst kattaki banyodan başlarlar banyo fayansları, Duşa kabinler, aynalar, tavanlara kadar her yer en kaliteli malzemeler kullanılarak temizlenir.

Bir kısım personellerimiz de camlarla ilgilenirler özel jiletler ile camdaki kireç, harçlar kaldırılır. Yüksek yerlerde 6 metrelik teleskopik sap kullanılarak camlar silinir, yeterli değilse uzun merdivenlerimiz kullanılır.

Diyarbakır villa temizliğinde yerlere ayrı bir önem verilir. Yerler ıspatula ile kazınır. Konsantrasyonu azaltılmış kireç sökücü ile silinir. Sonrasında marc yüzey temizleyici ile silinerek mis gibi kokması sağlanır.

Duvarların silinmesi; Özel havlu bezlerimiz ve sıcak suyun içeresinde kullandığımız Anway Log ile gerçekleşir. Sıcak suyun içeresine koyduğumuz lok iyice çözünür ve duvarların pırıl pırıl olması sağlanır sık sık suyu değiştirmeyi de ihmal etmeyiz ki leke kalmasın

Hijyen Temizlik olarak Diyarbakır villa temizliğini prestijimiz açısından çok önemli görürüz villanın büyüklüğü bahçeyle iç içe olması temizlik açısından müşterilerimizin hayli zorlanmasına neden olmaktadır. Tamda bu yüzden ihtiyaçları olduğu yerde daima müşterilerimizin yanlarındayız.En avantajlı fiyatlar en uygun çözümler ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.