Tadilat Sonrası Ve Bahar Temizliği Hizmeti

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Tadilat Sonrası Ve Bahar Temizliği Hizmeti

Diyarbakır temizlik şirketi tadilat sonrası temizlik veya inşaat sonrası temizliği hizmetimiz, tam veya kısmi ev tadilatlarından sonra toz, kir ve döküntüleri temizlemek için en iyi seçenektir. Bu temizlik hizmeti aynı zamanda yeni yapılan ev temizliği için de uygundur.

Diyarbakır temizlik şirketi temizlikçileri, mermer veya granit temizleyici veya paslanmaz çelik temizleyici gibi özel temizlik ürünleri dışında, tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanları ile eksiksiz bir şekilde evinize gelirler.

Genel olarak tadilat sonrası temizlik veya inşaat sonrası temizliği randevuları için işin kapsamına bağlı olarak iki veya daha fazla hizmetçiden oluşan bir ekip görevlendiririz.

Tadilat sonrası temizlik veya inşaat sonrası temizliği hizmeti randevuları 07:00 – 18:00 saatleri arasında her zaman rezerve edilebilir.

Tadilat sonrası temizlik veya inşaat sonrası temizliği tamamen özelleştirilebilir. Tüm evi veya sadece belirli odaları temizletebilirsiniz.

Düzenli periyodik temizlik hizmeti listemizden veya sonbahar temizliği hizmeti listemizden herhangi bir görevi seçebilirsiniz.

Bu paketin fiyatları temizlikçi başına 150 TL’den başlar.

Tadilat Sonrası Ve Bahar Temizliği Hizmeti
Tadilat Sonrası Ve Bahar Temizliği Hizmeti

BAHAR TEMIZLIĞI PAKETIMIZ TÜM EVIN KAPSAMLI BIR TEMIZLIĞIDIR. DIĞER GÖREVLER ARASINDA

Bahar temizliği hizmetimiz tüm evin çok kapsamlı bir temizliğidir. Diğer görevlerin yanı sıra, küçük ve orta büyüklükteki mobilyaları taşıyoruz ve altlarını ve arkalarını temizliyoruz.

Özel temizleyiciler (yani fırın temizleyici, mermer veya granit temizleyici ve paslanmaz çelik temizleyici) dışındaki tüm temizlik malzemelerini tedarik ediyoruz. Ayrıca elektrikli süpürge, basamaklı merdiven, uzun çöp kovası, kova ve paspas gibi ekipmanlar da sağlıyoruz.

Bu temizlik paketi, iki veya daha fazla hizmetçiden oluşan bir ekiple rezerve edilir. Minimum Bahar Temizliği randevu süresi 10 saattir (2 hizmetçi x 5 saat); ancak gerekirse uzatılabilir. Bahar Temizliği randevuları 07:00 – 18:00 saatleri arasında herhangi bir zamanda planlanabilir.

Bu paketin cari maliyeti, temizlikçi başına saat başına 150 TL’dir

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]