Tek Seferlik Temizlik

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Tek Seferlik Temizlik

Mülkünüzü düzgün ve düzenli bir hale dönüştürmek dört basit adımda yapılabilir:

Adım 1: İhtiyaçlarınıza en uygun gün ve saat boyunca çevrimiçi temizlik randevusu almak için kullanıcı dostu rezervasyon formumuzu veya Diyarbakır temizlik şirketi Sanat Temizlik uygulamamızı kullanın.

Adım 2: Uzmanlar tesislerinizi inceleyecek ve derinlemesine temizlemek için inecekler. Bu sürenin yetersiz olması durumunda ekip sizi yerinde bilgilendirecektir.

Adım 3: Bahar temizliği ekibi, mülkünüzü birbiri ardına odayı titizlikle yenilemek için özel olarak hazırlanmış bir kontrol listesi kullanacaktır.

Adım 4: Bir kerelik oturumunuz sona erdiğinde, uzmanlar geri bildiriminizi isteyecek ve daha sonra yola çıkarak sizi tamamen yenilenmiş bir eve bırakacaktır.

Tek Seferlik Temizlik
Tek Seferlik Temizlik

Derin mutfak ve banyo temizliği

Tercihlerinize bağlı olarak, bir kerelik temizlik oturumu tüm mülkü kapsayabilir veya banyonuz ve mutfağınız gibi belirli bir alana odaklanabilir. Bizimle tek bir derin temizlik rezervasyonu yapın ve şunlardan yararlanın:

  • 7/24 müşteri desteği: Yanıt almak ve rezervasyonlarınızı yönetmek için istediğiniz zaman arayın;
  • Esnek program: Ekip iş günlerine, hafta sonlarına ve resmi tatil günlerine ulaşabilir;
  • Güvenilir temizleyiciler: Tüm operatörler sigortalıdır ve kapsamlı bir eğitim almıştır;
  • Ekstra hizmetler: Uzmanlar küçük bir ücret karşılığında profesyonel dip tankı fırın temizliği veya döşeme temizliği ve profesyonel halı temizleme hizmetleri de yapabilirler .

Derin temiz servisimiz şunları içeriyor:

Bu aslında oda temizliği tarafından titiz bir oda. Bir kerelik temizleyiciler, tesisinizde zaten mevcut olan ekipmanı kullanabilir. Gerekli araçlara sahip değilseniz veya takımı kendi takımlarını getirmeyi tercih ederseniz, bunu ek bir ücret karşılığında yapabilirler.

Temizlik önceliklerinize bağlı olarak, teknisyenler aşağıdaki alanları kapsayabilir:

  • MutfakTüm tezgahların parlatılması, lavaboların kireç çözülmesi, dolapların yenilenmesi, zeminin dezenfekte edilmesi ve fırın, buzdolabı ve kalan tüm mutfak aletlerinin temizlenmesi;
  • BanyoAynaların parlatılması, kireç çözücü lavabolar, fayans ovma, tüm dolapların temizlenmesi ve küvet, duş, klozet ve tüm zemin yüzeyinin dezenfekte edilmesi.
  • Oturma odasıÖrümcek ağlarının çıkarılması, kapıların muamele edilmesi, tozlama aksesuarları, parlatma pencereleri, zeminin süpürülmesi ve paspaslanması, süpürgeliklerin silinmesi, mobilyaların temizlenmesi;
  • KoridorAhşapların tozunu almak, süpürgeliklerin silinmesi, halıların vakumlanması, tesisin ön kapısının parlatılması, duvar spot temizliği ve çeşitli çamurlu ayak izleriyle uğraşmak;
  • Yatak odasıAbajurları tozlamak, resimleri silmek, ışık anahtarlarını temizlemek, dolapları temizlemek, tüm kapı kollarını parlatmak ve biriken çöplerle uğraşmak;

Ekstra görevler: Zaman izin verirse, operatörler ek ücret ödemeden günlük işlerinizde size yardımcı olabilirler. Bunlar bulaşık yıkamak, çamaşır yıkamak ve kıyafetlerinizi ütülemek. Biraz ekstra olarak, temizleyiciler duvarlarınızdan yapışkan lekeleri de temizleyebilir. Sonuçlar leke tipine ve duvar yüzeyine bağlı olacağından duvar temizliğimiz garanti edilmez.