Temizlik Şirketi İçin WordPress Teması

Hijyen Temizlik / Temizlik / Temizlik Şirketi İçin WordPress Teması

İşinizi büyütmek isteyen bir Diyarbakır temizlik şirketi misiniz? Hizmetlerinizi tanıtmanın en iyi yolu, tüm hizmetlerinizi ve profesyonelliğinizi sergilemek için bir web sitesi oluşturmak için bir WordPress temasına sahip olmaktır. 2020’de en iyi temizlik hizmetleri WordPress temalarının bir listesini oluşturduk.

Beğendiğiniz web sitesi şablonunu seçin, demo verileri yükleyin ve içe aktarın. Web sitenizi kurmak ve işinizi daha da büyütmeye devam etmek bu kadar basit. Bu koleksiyonu takip edin ve bir temizlik hizmeti web sitesi oluşturmaya hazırlanın.

Specular Temizlik Şirketi Teması

Specular Temizlik Şirketi Teması
Specular Temizlik Şirketi Teması

Çevrimiçi temizlik hizmetleri sunmak istiyorsanız Specular tema en iyi WordPress temasıdır. Her ölçekteki Diyarbakır temizlik şirketleri için bu temada havalı hazır tasarımları kullanabilirsiniz. Bir başlangıç yapmak istiyorsanız veya halihazırda köklü bir işiniz varsa, Specular teması ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Tüm stil ve tasarımlarda mevcuttur. Basit ve güçlü demoları var. Saniyeler içinde kolaylıkla kurabilirsiniz. Yeni ve yenilikçi ithalat ve ihracat seçeneği harika. Tüm içeriği yedekleyebilir, birkaç dakika içinde kurabilirsiniz.
Temel özellikler şunları içerir:

  • CSS animasyonları
  • Olağanüstü destek
  • İlginç özel widget’lar
  • WPML Uyumluluğu
  • Çok dilli
  • % 100 Duyarlı
  • Tarayıcılar arası uyumluluk
  • Tek bir seçim gönderisinde videolar, sesler, alıntılar ve fotoğraflar oluşturma yeteneği

Handel – Duyarlı Temizlik Hizmetleri Teması

Handel temizlik şirketi teması
Handel temizlik şirketi teması

Handel, işletmenizi çevrimiçi olarak tanıtmak ve yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sağlamak için özel olarak oluşturulmuş süper bir İş Temasıdır. Farklı işletme türleri için çeşitli tam demolar içerir. Handel, işletmenizin tüm taleplerini yerine getirecektir.

Handel teması, temizlikten başka, küçükten büyüğe şirketler, inşaat yenileme veya diğer mühendislik şirketleri, nakliye, lojistik, avukat veya hukuk bürosu, finans ve muhasebe şirketleri veya tek muhasebeciler dışında her şirket için yaratılmıştır. Böylece gelecekte sahip olabileceğiniz diğer projeler için bundan faydalanabilirsiniz. Handel hepsine uyacak.

Clenix Temizlik Şirketi Teması

clenix temizlik şirketi teması
clenix temizlik şirketi teması

Clenix, temiz ve modern bir arayüzle her türden Diyarbakır temizlik şirketi için Bootstrap 4 üzerine inşa edilmiş güzel bir WordPress temasıdır .

Diyarbakır’da bulunan temizlik şirketiniz için mükemmel olan mükemmel bir düzene sahip 4 güzel çok sayfalı ana sayfa demosu sunar. Üstelik bu WordPress teması, ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 20’den fazla iç sayfaya sahiptir.

Bu temizleyici WordPress teması yedi portföy düzeni, sekiz takım düzeni, dört hizmet düzeni ve iki hakkımızda sayfasıyla birlikte gelir. Bu kategorilerin çoğu Izgara, İzotop, Duvarcılık, Kaydırıcı ve Sekme varyasyonlarıyla birlikte gelir. Clenix % 100 duyarlı ve Retina Hazır. Bu, yayınlanan tüm içeriği ve resimleri yüksek çözünürlükte görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir. Dahası, WPML uyumludur ve çapraz tarayıcı uyumluluğu ile birlikte gelir.

Clany – Temizlik Hizmetleri WordPress Teması

clany temizlik sirketi wordpress teması
clany temizlik sirketi wordpress teması

Bir Diyarbakır temizlik şirketi için kolay ve temiz bir tema! Bu hafif tema, Diyarbakır temizlik şirketinize uygun olacak şekilde oluşturulmuştur. Hiç programlama beceriniz olmayabilir veya profesyonel olabilirsiniz ve yine de Clany – Cleaning Service temasının harika kullanımını bulabilirsiniz.

Özel bir destek ekibi her soru için size yardımcı olabilir. Ücretsiz ömür boyu güncellemeler ve resimlerle birlikte demo veri aktarıcı, dikkat edilmesi gereken başlıca özelliklerden bazılarıdır. Tüm temel özellikler, özellikle bir temizlik hizmeti şirketine uyacak şekilde yapılmıştır. Her temizliğe özgü özellikleri sergilemek için özelleştirilmiş simgeler bile ekleniyor.

We Clean –  Temizlik Firması Teması

weclean temizlik firması teması
weclean temizlik firması teması

We Clean, harika ve zarif bir Temizlik ve Hizmetçi Hizmetleri WordPress Temasıdır. Temizleme / sıhhi tesisat, bakım, donanım hizmetleri vb. Gibi temizlik hizmetlerine uyacak şekilde önceden oluşturulmuş özellikler ve sayfalar içerir. Tam yığın arka uç paneli içerir, böylece hiçbir şey kodlamanıza gerek kalmadan tüm öğeleri özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, 5 çift renkli dış görünüm ve 20 tek renkli dış görünüm, sosyal beslemeler ve Bülten aboneliği, mega menü, her Diyarbakır temizlik şirketi için tahmini maliyeti hesaplama seçenekleri, bir blog, başarılı projeleri ve woocommerce sergilemek için bir portföy içerir. Tüm olanaklarından tam olarak nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için ayrıntılı bir dokümantasyona ve yardım videolarına güvenebilirsiniz.

WordPress Temizlik Hizmetleri Teması + RTL

cleaning services temizlik şirketi wordpress teması
cleaning services temizlik şirketi wordpress teması

Temizlik Hizmetleri – Ev Temizlik Hizmetleri teması, modern ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Temizlik hizmeti sektörü düşünülerek tasarlandı. Bu, tüm ekran ve cihaz türlerinde kusursuz görünecek, tamamen duyarlı bir temadır. İşletmeniz için en iyi web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak birçok kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir özellik içerir. En büyük özelliklerinden biri, RTL metin desteği ve çok dilli destektir. Bölgenizdeki birden çok demografiyi hedeflemek için ideal hale getirir. Temizlik Hizmetleri temasının ana oluşturucusu, ünlü WPBakery Sayfa Oluşturucu’dur (eski adıyla Görsel Besteci). Sadeliği ve sağlam yapısı ile tanınır. Bu size, hizmet işiniz için hızlı bir şekilde yüksek kaliteli tasarlanmış bir Diyarbakır temizlik şirketi web sitesi oluşturma özgürlüğü verir.