Temizlik Şirketlerinden En İyi Şekilde Yararlanmak

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Temizlik Şirketlerinden En İyi Şekilde Yararlanmak

Düzenli olarak ev temizliği işleri ile ilgilenen bir Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmak hayatın en büyük zevklerinden biridir, bu nedenle Diyarbakır temizlik şirketleri hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için müşteri memnuniyeti ile ilgili hazırladığımız en önemli ipuçlarını sizin için hazırladık!

Bazen küçük şeyler çoğu zaman büyük etkiyi yaratır. Temizlikçilerimiz evinizde yada işyerinizde çalıştıklarında, talimatlarınıza göre çalışırlar ve iyi yapılmış bir temizlik için gerçekten cesaret ve övgü alırlar. Size ait olmayan bir eve yürümek gerçekten ürkütücü olabilir ve temizlikçiyle iyi bir uyum içinde olmak her şeyi biraz daha az korkutucu hale getirir.

Bir müşterinin temizlikçisi ile güçlü bir çalışma ilişkisi kurmasını istiyoruz. Övgü göstermek, temizliği sevdiklerine ne kadar memnun olduğunuzu göstermek için bir teşekkür notu bırakmak kadar basit olabilir çünkü bununla yüzleşelim, zaman kısıtlamaları ve rekabet eden öncelikler, hepimizin bu kategoriye girmediği anlamına gelir!

Diyarbakır Temizlik Şirketi
Temizlik Şirketlerinden En İyi Şekilde Yararlanmak

İşte hizmetinizden daha fazla yararlanmanın 3 yolu

1. Tatiller

Yaklaşan tatilleriniz varsa veya iş için seyahat edeceğinizi biliyorsanız, temizlikçinize veya Diyarbakır temizlik şirketi Hijyen Temizlik’e önceden bildirimde bulunmak, siz uzaktayken temizlikçiniz için ek iş aramak için zamanımız olduğu anlamına gelir. Bu, siz geri dönene kadar bütçeledikleri geliri ellerinde tutmalarına olanak tanır.

Daha da iyisi, neden ev temizleyicinizi ara sıra üzerinde tutmayalım ve hizmeti, keten dolabını organize etmekten, fırın veya buzdolabını temizlemekten ve kilerleri ayırmaktan hoşlanmadığımız zaman alıcı işleri yakalamak için kullanalım.

Düzenli bir 2-3 saatlik temizlik, yalnızca temel bilgileri kaplamak için yeterli zaman sağlar. Bu, yerleri süpürmeyi, süpürmeyi ve paspaslamayı, mutfak tezgahlarını silmeyi ve banyoyu ele almayı içerir. Siz yokken planlanmış bir temizliği sürdürmek, hepimizi ürkütüyor gibi görünen tüm ekstra görevlerin üstesinden gelmenizi sağlar.

2. İletişim

Eve her yeri pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl bulmak için mi geliyorsunuz, ancak sonra temizleyicinin bir kez daha banyo bidonunu boşaltmayı unuttuğunu veya aynada iz bıraktığını mı fark ettiniz? Ve bir dahaki sefere hatırlamaları umuduyla hiçbir şey söylemiyor musun? Muhtemelen temizleyiciniz, hayal kırıklığınızın farkında değil!

İletişim kurmak, hızlı bir metin mesajı göndermek, not yazmak, Ajansla iletişime geçmek veya bir hizmet başlamadan önce kısa bir süre görüşmek kadar basit olabilir. Bu her iki yönde de geçerlidir, bu nedenle tüm işleri tamamlamak için yeterli zaman yoksa, temizlikçiniz bir öncelik listesinin hazırlanıp hazırlanamayacağını veya temizliğe ek süre ayrılıp ayrılamayacağını görmek için sizinle iletişime geçebilir, böylece bu çözülebilir.

3. Bir saat ücretsiz

Absolute Domestics, 1993 yılında bu işe başladıktan sonra büyüdü ve Avustralya’da ev temizliğinde lider oldu. Hepimizin ürün ve hizmet arama yöntemimizdeki hızlı ilerlemelere rağmen, işimizin yaklaşık% 38’i hala yönlendirmelerden geliyor – bunu seviyoruz!

Bu nedenle, bir temizlikçi bulundurmaktan hoşlanıyorsanız ve ailenize ya da arkadaşlarınıza yönlendiriyorsanız, rezervasyon yaparken adınızı bırakmalarını istemeyi unutmayın. Yönlendirme rezervasyonu yapılırsa, bir sonraki ev temizliği hizmetinizde 1 saat ücretsiz sunmaktan mutluluk duyarız !

[Toplam: 600   Ortalama: 5/5]