Diyarbakır Tıbbi Ofis Temizlik Şirketi

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Diyarbakır Tıbbi Ofis Temizlik Şirketi

Tıbbi ofis temizliği, profesyonel bilgi gerektirir. Tıbbi ofis temizliği diğer temizlik türlerinden farklı  olup bu nedenle sağlık kurumlarının temizliğinin doğru yapılması için özel eğitim ve ekipman gerekmektedir.

Diyarbakır temizlik şirketleri piyasasında lider olan Hijya Temizlik personelleri, tıbbi ofis temizliği alanında eğitimli kişilerden oluşur. Çünkü  7 yılı aşkın süredir toplam işimizin yaklaşık% 40’ını okul ve hastane temizliği oluşturmaktadır. 7 yıldan fazla bir süredir yaptığımız hastane temizlikleri hakkında personellerimize sürekli olarak eğitim vermekteyiz. Çünkü profesyonel bir Diyarbakır temizlik şirketi önceki deneyimlerine ve eğitimlerine dayanarak ne yapılması gerektiğini bilir.

Diyarbakır Ofis Temizliği Şirketi | Diyarbakır Temizlik Şirketleri
Diyarbakır Tıbbi Ofis Temizlik Şirketi

Örneğin, ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası aseptik temizlik için uygun özen gösterilmelidir. Ayrıca tüm temizlik yüzeylerini dezenfekte etmeniz ve doktor-hemşire odalarına özellikle dikkat etmeniz gerekir.Ek olarak, ameliyathaneler gibi kan ve vücut sıvılarının sıkça bulunduğu bölgelerin temizliği için ekstra özen gösterilmelidir.Bulaşıcı hastalıkları olan hastaları barındıran spesifik alanlar varsa, Diyarbakır temizlik şirketleri personellerine özel talimatlar vermeli ve kapsamlı bir temizlik için yeterli zaman ayırmalıdır.

Diyarbakır temizlik şirketleri sektörünün en verimli şirketi haline gelen şirketimizin tıbbi ofis temizliği aşamaları;

  • Kirlenmiş alanları temizlerken koruyucu ekipman (önlük, maske, eldiven) kullanıyoruz.
  • Hastane temizliğinden tecrübeli olan personelleri ve dezenfektanları kullanıyoruz.
  • Sürekli olarak en kirli alanlara odaklanıyoruz – hasta yatakları, klavyeler, telefonlar, masalar, TV uzaktan kumandaları, lamba anahtarları ve kapı kolları  gibi alanları yukarıdan aşağıya doğru temizliyoruz.

Bunları Biliyor Muydunuz  ?

Sağlık tesislerinde enfeksiyon kontrolü, her yıl iki milyon insanı etkileyen mikropların yayılmasını önleyebilir. Evet, doğru okudunuz – iki milyon insan doktora gidiyor ve başka bir şey buluyor. Ama bu en kötü kısım bile değil. Çalışmalar, deneyimli bir temizlik şirketinden tıbbi temizlik hizmetlerini içeren uygun enfeksiyon kontrol prosedürleriyle bu vakaların yaklaşık üçte birinin önlenebileceğini göstermiştir.

Hastalarınızın, çalışanlarınızın ve kendi sağlığınızı korumak için Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olan Hijya Temizlik Şirketinden tıbbı ofis temizliği hizmeti alın.Hastalarınızın yanındayken, temizlikçi personelin çalışmasını istemeyeceğinizi anlıyoruz, bu yüzden kendimizi haftanın 7 günü, günde 24 saat hizmete sokuyoruz. Çalışanlarınızı tıbbi ofisleriniz kapandıktan sonra ortaya çıkmaları için programlayın. Beklenmedik değişikliklerin ortaya çıkması durumunda sizinle birlikte esnek bir program bile belirleyebiliriz.

Uygun ticari temizlik, uzun vadede size yardımcı olacak bir şeydir, çünkü daha sağlıklı hastalar geri dönüp tesisinizin arkadaşlarına ve ailesine övgülerini söyleme olasılıkları daha yüksektir. Bugün Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olan Hijya Temizliği arayın, size özel tıbbi ofis temizleme çözümünüz hakkında bilgi alın.

Özel, Tamamen Sigortalı ve Uzman Personel
Temizlik personeli, tıbbi ofisiniz için güvenli, kaliteli temizlik hizmetleri sunar.

Çevre Dostu Temizlik Malzemeleri
Temizlik ürünlerimiz temel yağlardan ve bitkisel bileşiklerden elde edilir.

Tıbbi Ofis Temizliği
Konusunda Uzmanız 7 yıldan fazla bir süredir çeşitli tıbbi ofis tesisleri için profesyonel temizlik hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel temizlikçilerimiz yüksek kaliteli ekipmanlarla eğitildi ve mükemmel müşteri memnuniyeti sağlama konusunda gurur duyuyorlar. Hizmetlerimizde her zaman güvenli ve çevre dostu ürünler kullanmaya çalışıyoruz. Tüm profesyonel temizlik ihtiyaçlarınız için bize 0552 324 93 74 numaralı telefondan ulaşın.