Yatak Odası Temizliği

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Yatak Odası Temizliği

Diyarbakır Temizlik Şirketleri liderinin sizler için hazırladığı Yatak Odası Mobilyalarını Temizleme İpuçları

Yatak, yatak odanızda en çok kullanılan mobilyalardır. Yatak odanızın temizliği söz konusu olduğunda, çok fazla kişisel eşyanız bulunduğundan biraz bunalmış olabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok Diyarbakır Temizlik Şirketleri Firması Hijyen Temizlik olarak size bazı temizlik ipuçlarını vereceğiz.

Yatak Odası Temizliği
Yatak Odası Temizliği

Yatak Odanızdaki Mobilyaları Temizleme

İlk önce, temizlik malzemelerinizi hazırlamalısınız. Aşağıdakilere malzemeleri tedarik ederek işe başlayalım:

• Mikrofiber bezler

• Duster

• Su ile Sprey Şişesi

• Elektrikli süpürge

Raflardan Toz Alma

Çoğu kişi raflardaki tozları sık sık unuttukları için, muhtemelen aşırı tozlu olmaları muhtemeldir. Diyarbakır Temizlik Şirketleri  lideri olarak raflardan toz almak söz konusu olduğunda, yukarıdan aşağıya doğru başlamalısınızı öneririz. Bu şekilde, temizlenen alana herhangi bir toz girmez.

Eğer raflarınızda kitaplarınız varsa kitapları raflardan çıkararak başlayın ve yere bırakın. Raflarda çok fazla toz varsa, tozun bir kısmını gidermek için önce toz bezi kullanmanız gerekir. Sonra, kalan tozu silmek için mikro fiber bezi nemlendirerek kalan tozu temizleyin.

Rafların çok az tozu varsa, mikro fiber bezi tek başına kullanmanız yeterli olacaktır. İşiniz bittiğinde, yerde küçük bir toz yığını olacaktır. Elektrikli süpürgeyi kullanarak temizleyin ve sonraki temizleme görevine geçin.

Masadan Toz ve Dökülmeleri Giderme

Çoğu insan e-postalarını kontrol ederken ya da internette gezinirken aperatiflerini yatak odasındaki masada tutar. Ancak, düzgün bir şekilde temizlenmesi çok fazla zaman almaz. Masanızdaki tüm eşyaları zeminde veya masa sandalyenizde rahatça istifleyerek temizleyin.

Masanın yüzeyini silmek için silgi veya mikro fiber bir bez kullanın. Masanızında herhangi bir tortu varsa su püskürterek mikro fiber bezinizle  hafifçe ovalayın.

Masanın üst kısmı temizledikten sonra masanın yanlarını ve bacaklarını silebilirsiniz. Masa sandalyesini silmeyi unutmayın. Kumaş oturma yeri varsa, kum veya kırıntıları gidermek için elektrikli süpürgesini kullanabilirsiniz.

Komidin ve Gardırobu Temizleme

Bu mobilya parçalarını temizlemek, yatak odanızın masasını temizlemeye çok benzer. Öncelikle, tüm eşyaları şifonyerinizden veya gece masanızdan çıkarın ve yere koyun. Tamamladığınızda, kenarları, üst kısmı ve bacakları içeren yüzeyleri mikrofiber bezle silin. Artık temiz ve tozsuz bir yerde uyuyabilirsiniz.

Yerin tozsuz olduğundan emin olmak ve geceleri uyumak için temiz bir yer oluşturmak için yatak odanızdaki mobilyalar için bu temizleme ipuçlarını tekrarlayın. Diyarbakır Temizlik Şirketleri Firması Hijyen Temizlik  , yatak odanızdaki mobilyaların temizliği konusunda size daha fazla ipucu verebilir. Hizmetlerimiz için bizimle çalışmak ister misiniz? Bugün 0552 324 9374 numaralı telefondan bizi arayın.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]