Zor Yerlerin Temizlenmesi

Diyarbakır Temizlik Şirketi / Temizlik / Zor Yerlerin Temizlenmesi

Bizler Diyarbakır Temizlik Şirketleri lider öncüsü olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz.

Ev temizliği söz konusu olduğunda, evinizde ulaşılması zor alanların temizlenmesinide istersiniz. Görmediğiniz bu ulaşılması zor alanların tamamen temiz olduğunu düşünmek rahatlatıcı olsa da, gerçeği idrak etmeli ve bu noktaları gözden geçirmelisiniz. Toz birikmesi astım ve alerji gibi sağlıkla ilgili çeşitli sorunlara neden olabilir. Bizler Diyarbakır Temizlik Şirketleri lider öncüsü olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz. Bunun için ev temizliğine çok önem verin ve eviniz için sağlıklı bir iç ortam sağlayın.

Zor Yerlerin Temizlenmesi
Zor Yerlerin Temizlenmesi

Uzatılabilir saplı bir silecek ile kolayca ve hızlı bir şekilde evinizin ulaşılması zor alanlarını temizleyebilirsiniz. Tozların etrafa saçılmasını engellemek ve  tozun yapışmasını sağlamak için toz bezlerinin kullanılması önemlidir. Tek kullanımlık bir sileceğiniz yoksa, temiz bir mikro fiber bez veya süpürge kullanabilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde ulaşılması zor yerlerin temizliğini güvenliğinizden ödün vermeden nasıl temizleyeceğinizi anlatalım.

Tavanlar ve pervazlar

Tavan alanınızın yakınında toplanmış tüm örümcek ağlarını ve toz birikintilerini  görmeniz sizde şok etkisi yaratabilir. Tek yapmanız gereken, uzun saplı bir silecek veya süpürgenin yardımı ile tozu çırpmak. Halılar ve zeminler dahil tüm alanınızı derinlemesine temizlemeyi planlıyorsanız, önce tavanı temizleyin, böylece düşen döküntüler süpürülebilir. Kendiniz yapmak için vaktiniz yoksa, yüksek toz alma hizmetleri sunan Diyarbakır Temizlik Şirketleri lider öncüsü HijyenTemizlik şirketine başvurun .

Uzun mobilya ve dolap üstü

Uzatılabilir saplı bir silecek değerli bir temizleme aracıdır. Temizlik kabini üstleri ve ulaşılması zor alanların temizliği söz konusu olduğunda, dönme kafasını ayarlayabilmeniz ve ulaşılması zor alanlara erişebilmeniz için döner kafalı bir sileceğe ihtiyacınız var. Mutfak dolapları, genellikle yağ ve toz parçacıkları içerdiğinden temizlenmesi zor olabilir.

Alanları yumuşak bir bez ve temizleme solüsyonu ile temizlemek için sağlam bir tabure kullanmayı da düşünmelisiniz. Yağ lekelerini temizlemek için iki bardak ılık su ve bir çay kaşığı bulaşık deterjanı kullanarak bir temizleme çözeltisi hazırlayın. Lekeleri silin ve alanı yumuşak ve temiz bir bezle kurulayın.

Pencere güneşliği

Doğru sileceğe sahipseniz, pencere panjurlarını temizlemek nispeten kolay bir iştir. Pencere panjurlarını temizlemek için statik bir silecek kullanıyorsanız, bunları kapattığınızdan ve bir tarafı temizlediğinizden emin olun, sonra diğer tarafı temizlemek için yönü tersine çevirin. Daha yenilikçi araçlara sahipseniz, tozun üst ve alt kısımlarını bir kerede silebilirsiniz.

Tuvaletin arkasında

Tuvaletin arkasındaki döşeme ve duvar da erişilmesi zor alanlardır. Çoğu temizlik bezleri evinizin bu kadar karmaşık kısımlarına ulaşmak için yapılmamıştır. Bu alanı temizlemek için, alana uygun araçlara ihtiyacınız var. Pratik fikirlerden biri sadece lastik eldiven ve dizlik takmak ve köşeleri temizlemek. Tuvaletin arkasındaki zemini ve duvarı silmek için dezenfektan temizleyiciye batırılmış bir sünger veya yumuşak fırça kullanabilirsiniz. Temizliği yaptıktan sonra alanı kurutmak için yumuşak bir bez kullanılabilir.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lider Öncüsü Hijyen Temizlik Hakkında

Diyarbakır’da saygın bir ticari temizlik şirketiyiz ve burada yüksek toz alma ve halı temizlemeden cam yıkama ve inşaat temizliğine kadar çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Diyarbakır da yaşıyorsanız verimli ve uygun fiyatlı temizlik hizmetleri arıyorsanız, Diyarbakır Temizlik Şirketleri Lideri Hijyen Temizlik ile bağlantıya geçmeyi unutmayın . Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]